23 novembris 2017,
 Off

Militzer & Münch Baltkrievija svin 25.gadu jubileju un turpina izaugsmes attīstības kursu. Baltkrievijas ofiss paplašina savu tīklu un dotajā brīdī tiek parakstīts līgums ar celtniecības uzņēmumu par jaunās noliktavas izbūvi. Jaunās noliktavas būvniecībai Baltkrievijas ofiss ir iegādājies īpašumu Minskas ZA daļā. Noliktava tiks izmantota galvenokārt ekspreskravu pārkraušanai, neliela daļa tiks atvēlēta arī ilgtermiņa kravu uzglabāšanai un salikto kravu apstrādei.

Baltkrievijas ofiss darbību uzsāka 1992.g. Šodien uzņēmums ir viena no vadošajām transporta loģistikas organizācijām valstī. Pašos sākumos uzņēmums atradās pioniera lomā, savukārt tagad – pateicoties 25.gadu pieredzei un veiksmīgai attīstībai, uzņēmums ir nostiprinājis savas pozīcijas tirgū un arī klienti augsti novērtē uzņēmuma sniegto pakalpojumu klāstu.

Uz doto brīdi Militzer & Münch Baltkrievijas ofiss nodarbina 400 darbiniekus 14 lokācijas vietās. Uzņēmums nodrošina salikto kravu transportēšanu un pilno kravu transportēšanu, kā arī daļējo kravu piegāžu servisu ar savu autoparku. Komanda piedāvā arī avio un jūras kravu pārvadājumu servisu, muitošanu, kā arī bīstamo kravu pārvadāšanu un smagā autotransporta pakalpojumus. Investējot jaunajā loģistikas vietā, tiek investēts Baltkrievijas ofisa izaugsmes kursā, lai turpinātu paplašināt tīklu un nodrošinātu klientiem kvalitatīvu pakalpojumu klāstu.

Baltkrievija ir industriāla valsts – dotajā brīdī tiek augsti novērtēts tās potenciāls, kā arī tās nozīme kā tranzītvalstij starp Eirāziju un Eiropas Savienību. Vācija ir viens no svarīgākajiem Baltkrievijas tirdzniecības partneriem. Lai attīstītu ekonomiskās attiecības starp abām valstīm pēc ES sankciju atcelšanas 2016.g., Militzer & Münch Group aktīvi piedalās Uzņēmēju Padomē. Baltkrievija nākotnē kļūs par svarīgu jaunā Zīda Ceļa iniciatīvas posmu starp Āziju un Eiropu, kas attiecīgi šo valsti padara par pievilcīgu industriālajam, komerciālajam un loģistikas sektoram.

Vācijas-Baltkrievijas Uzņēmēju Padome šogad ir aktīvi atsākusi savu darbību un pateicoties Rietumeiropas ekonomisko attiecību Vācijas komitejai, pirmā tikšanās norisinājās Minskā, šī gada jūnijā. Tikšanās piedalījās gan Militzer & Münch Group vadība, gan arī Baltkrievijas Ārlietu ministrs un Vācijas vēstnieks. Padomes mērķis ir atbalstīt un attīstīt sadarbību starp Baltkrieviju un Vāciju tādās nozarēs kā tirdzniecība, ekonomika un investīcijas. Pirmajā tikšanās reize dalībnieki apmeklēja Great Stone industriālo parku. Ķīnas-Baltkrievijas parks ir svarīgs jaunā Zīda ceļa infrastruktūras projekts.

Militzer & Münch Grupa kopumā nodarbina ap 2 000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 ofisiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magribas valstīs.
Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.

Starptautiskie kravu pārvadājumi no Eiropas valstīm uz Latviju vai uz kādu citu Eiropas valsti tiek veikti katru dienu. Lai noskaidrotu aktuālās kravas transportēšanas iespējām Eiropas valstu ietvaros – sazinies ar mums rakstiski – info@cargomax.lv, ar skype starpniecību – cargomax.info vai pa telefonu + 371 67359770

Vairāk informācijas par uzņēmuma Cargomax piedāvāto starptautisko kravu pārvadājumu servisu variet iegūt šeit – https://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/

Ja vēlies uzzināt ko vairāk par Baltkrieviju, tad interesantus atradumus atradīsi šeit – https://cargomax.lv/iepazistam-partnervalstis-baltkrievija-kravu-parvadajumi-uz-baltkrieviju/

#Cargomax

#StarptautiskieKravuPārvadājumiCargomax

#KravuPārvadājumiCargomax

#KravasNoEiropasUzLatviju

#KravuPārvadājumiNoLatvijasUzBaltkrieviju

#KravuPārvadājumiNoBaltkrievijasUzLatviju

#KravuPārvadājumiNoBaltkrievijasUzRīgu

#KravuPārvadājumiNoEiropasUzBaltkrieviju