Transporta kompānija Cargomax tika nodibināta 2006.g. un uzsāka strauju attīstību īsā laikā sasniedzot 2 miljonus EUR lielu apgrozījumu, un jau līdz 2013. gadam iekļūstot sauszemes salikto kravu pārvadātāju līderu Top10 sarakstā. Šie un vēl daudzi citi mūsu uzņēmuma sasniegumi liecina par darbinieku augsto profesionalitātes līmeni, kravu pārvadājumu kvalitāti un vispusīgo transporta pakalpojumu klāstu, kuru piedāvā uzņēmums. Šo gadu laikā uzņēmums ir nemitīgi attīstījies, palielinot savā rīcībā esošo transporta līdzekļu skaitu, pārvesto kravu skaitu, paplašinot sniegto pakalpojumu klāstu un darbības ģeogrāfiju.

2015. gadā Cargomax apgrozījums sasniedza 3.6 milj. EUR, savukārt pārvesto kravu skaits pietuvojās skaitlim 11.9 tūkst.

Cargomax pamatdarbības veids ir salikto un pilno kravu pārvadājumi ar auto, avio un jūras transportu. Kas ir būtiski, tad sauszemes auto pārvadājumos mēs cenšamies paļauties tikai uz saviem un savu apakšuzņēmēju spēkiem, bet jūras un avio pārvadājumos izmantojam labākās un pieredzējušākās kuģu un avio līnijas, kas mums ļauj nodrošināt regulāras un ātras piegādes ar konkurētspējīgām izmaksām.

Uz atsevišķu pieprasījumu pamata Cargomax nodrošina arī kravu atmuitošanu, apdrošināšanu, kā arī multimodālos loģistikas risinājumus, kad kravas piegāde ietver sevī vairākus transporta veidus kā jūra-dzelzceļš vai dzelzceļš-auto.

Uzņēmums Cargomax ir Šveices loģistikas koncerna Transterminal Holding AG struktūrvienība, kā arī tādu apvienību kā ELVIS un CargoLine oficiālais pārstāvis Latvijā un Igaunijā, nodrošinot salikto kravu piegādes no 22 Eiropas valstīm 2 reizes nedēļā.

Uzņēmums ir ieviesis kvalitātes uzraudzības sistēmu ISO 9001 : 2008, lai nodrošinātu augsta līmeņa sniegto pakalpojumu kvalitāti klientiem un sadarbības partneriem un ikviens klients saņemtu vislabāko servisu.

Mūsu vīzija
Būt Top5 sauszemes salikto kravu pārvadātāju sarakstā Latvijā.

Mūsu misija
Pastāvīga ģeogrāfijas un transporta pakalpojumu portfeļa paplašināšana, darbinieku kvalifikācijas paaugstināšana, inovāciju ieviešana, moderna un ekoloģiska autoparka ieviešana, lai samazinātu transportēšanas izmaksas un paaugstinātu kravu pārvadājumu kvalitāti.

Mūsu vērtības
Profesionāla un motivēta komanda, moderns, ekonomisks un ekoloģisks autoparks, lojāli un respektabli klienti dažādās nozarēs, atpazīstams un strauji augošs zīmols, kā arī stabili partneri.