7 augusts 2015,
 Off

Sadarbojaties ar Baltkrievijas uzņēmumiem? Ikdienas neatņemama sastāvdaļa ir transporta pasūtīšana, lai tiktu veikts tāds pakalpojums kā starptautiskie kravu pārvadājumi uz Baltkrieviju, lai Jūsu klienti saņemtu regulārus sūtījumus?  Imports/eksports? – Par biznesu un par sadarbību ar Baltkrievijas  partneriem droši vien ziniet daudz, bet cik daudz ziniet par pašu Baltkrieviju?

Ir pienācis atkal tas brīdis, kad dodamies ciemos pie mūsu partneriem. Šoreiz kārta ir pienākusi valstij, kas atrodas tepat mums blakus kaimiņos un ir īpaša ar savu neskarto dabu, ar senajiem celtniecības un mākslas pieminekļiem, kas saglabājušies līdz mūsdienām pat no akmens laikmeta, ar savu kultūru, ēdieniem un daudziem citiem pārsteidzošiem atklājumiem.
Kas ir šī valsts? – Tā ir Baltkrievija.

Dodoties ceļojumā pa Baltkrieviju, uzmanību piesaista tās savdabīgā arhitektūra, kura veidojās 14.gs. savijoties senkrievu un Rietumeiropas mākslas ietekmēm. Tādām viduslaiku pilsētām kā Polocka, Minska unVitebska redzam nocietinājuma raksturu, kas piemīt arī daudzām citām celtnēm kā pilīm Lidā, Mirā, Ņesvižā un arī 16.gs. baznīcām Malojē, Mažeikovā un Sinkovičos.

Ja vēlaties izbaudīt nesteidzīgu atvaļinājumu, pazūdot no nerimtīgās pilsētas burzmas, tad, noteikti izmantojiet un ļaujieties Baltkrievijas lauku tūrisma piedāvājumam, kas mūsu kaimiņzemē ir ļoti attīstīts. Atpūtas vietas atrodas ļoti gleznainās vietās, kur Jūs sagaida ar lielu sirsnību, rūpējas par Jūsu labsajūtu, lai Jūs pilnībā varētu izbaudīt idillisko dabas mieru.

Ko Baltkrievijā noteikti ir vērts redzēt? – Tas ir Belovežas Gāršas Nacionālais parks, kas ir iekļauts UNESCO pasaules kultūras mantojumu sarakstā, un tas ir vissenākais parks visā Eiropā. Šajā parkā daži koki ir pat 600 gadus veci, un šeit Jūs atradīsiet daudzus augus, kuri ir iekļauti Sarkanajā grāmatā.

Baltkrievija mūs sagaida ne tikai ar daudziem ezeriem un upēm (tamdēļ tā tiek saukta arī par ”zilo aci”), sanatorijām, kur parūpēties par savu veselību, aktīvās atpūtas iespējām kā slēpošana, pārgājieni, braucieni ar plostu, zirgu skriešanās sacensības, kurās ir iespēja arī pašam izmēģināt spēkus jāšanā. Šajā zemē ir iespēja sajust tradīciju bagātību, apmeklēt daudzos festivālus – viens no populārākajiem ir Masļenica, kur tradicionāli šajā dienā tiek sadedzināta ļaunā Morana ragana. Ja sirdij tīkama ir dzīvā mūzika, jādodas uz ”Slavianski Bazaar” Vitebskā, kur ir iespēja vērot īstu šovu, kur pulcējas jaunie mūziķi no visas pasaules. Ja esiet liels kino cienītājs un vēlaties redzēt arī filmu tapšanas procesu, tad jāapmeklē Minskā notiekošais festivāls ”Listopad”, bet, ja vēlaties uzzināt visu par baltkrievu tradīcijām – dodieties uz lauku festivālu ”Zaborie Fest”.

Toties garšas kārpiņas variet palutināt ar balkrievu nacionālās virtuves vienreizējo un neatkārtojamo smaržu un garšu – sautēta cūkgaļa, ceptas desiņas, kartupeļu pankūkas ar sēņu vai gaļas pildījumu, un daudzi jo daudzi citi kulinārijas labumi Jūs sagaidīs šajā viesmīlīgajā un tradīcijām bagātajā valstī.

 

Uzņēmuma Cargomax piedāvāto pakalpojumu klāstā ir salikto kravu pārvadājumi uz Baltkrieviju. Kravu pārvadājumi uz Baltkrieviju tiek veikti 2x nedēļā, nodrošinot kvalitatīvu regulāru piegāžu servisu.

Lai iegūtu detalizētu informāciju par kravu pārvadājumiem Baltkrievijas virzienā, tai skaitā cenām, kravas piegādes nosacījumiem, iespējām un piegādes laikiem, sazinieties ar mums pa tālruni +371 67 359 770, ar Skype palīdzību (cargomax.info), sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv vai noformējot on-line pieprasījumu mūsu mājaslapā.

Izvēlieties savām vajadzībām piemērotāko starptautisko kravu pārvadājumu veidu!

Vairāk informācijas par uzņēmuma Cargomax piedāvāto starptautisko kravu pārvadājumu servisu variet iegūt šeit – https://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/