Starptautiskā kravu piegāde ar autotransportu ir viens no populārākajiem kravu transportēšanas veidiem. Autopārvadājumu priekšrocības ir salīdzinoši zemā cena un maksimāli elastīgi piegādes grafiki un maršruti. Latvijā galvenās importa un eksporta plūsmas tiek īstenotas tieši pateicoties autotransportam.

Pateicoties modernam un ekonomiskam autoparkam un sadarbībai ar transporta apvienībām CargoLine un ELVIS, sauszemes kravu pārvadājumi tiek nodrošināti no/uz gandrīz visām Eiropas valstīm. Mēs veicam salikto, daļējo un pilno kravu piegādes, sākot no Portugāles un Īrijas un līdz pat Itālijai un Turcijai, aptverot plašas maršrutu sistēmas visā Eiropas Savienībā.

Sauszemes kravu pārvadājumi tiek veikti atbilstoši CMR konvencijas prasībām ar piegādēm no durvīm līdz durvīm. Mēs nodrošinām arī bīstamo (ADR) kravu pārvadājumus.

Centrāleiropa un Rietumeiropa

Mēs esam pilnvērtīgs Eiropas transporta giganta CargoLine un ELVIS partneris, tāpēc mēs garantējam drošu un ātru salikto, daļējo un pilno kravu piegādi. Jūs meklējat iespējas piegādāt kravu no/uz Nīderlandi, Vāciju vai Šveici? Jums ir krava no Austrijas, Vācijas vai Slovākijas kalniem? Mēs ar garantiju veiksim Jūsu kravas iekraušanu jebkurā darba dienā, no jebkuras pilsētas. Atsevišķos gadījumos mēs nodrošināsim arī kravu iekraušanu un piegādi brīvdienās.

Lai nodrošinātu visaugstākās kvalitātes servisu, mūsu mašīnas no Vācijas, Beļģijas, Luksemburgas un Nīderlandes (Holandes) izbrauc 2x nedēļā – otrdienās un piektdienās. Sauszemes kravu pārvadājumi no šīm valstīm notiek 2-5 darba dienu laikā, nodrošinot pilnu piegādes servisu ”no durvīm līdz durvīm”, un kravu iekraušana tiek organizēta katru darba dienu.

Lielbritānija/Īrija

Sadarbībā ar Lielbritānijas transporta kompāniju Redhead mēs esam piedāvātā servisa līderis kravu transportēšanā no/uz Lielbritāniju un Īriju.

Austrumeiropa

Pateicoties uzticamam un plašam starptautisko partneru tīklam, mēs nodrošinām regulārus, kvalitatīvus un ātrus kravu pārvadājumus lielākoties visā Austrumeiropas reģionā.

Dienvideiropa/Ziemeļāfrika

Jūs esat nodibinājuši darījumu attiecības ar partneriem Itālijā, Portugālē vai Tunisijā, bet nezināt, kā veikt kravas piegādi no Dienvideiropas vai Ziemeļāfrikas? Cargomax sadarbībā ar Militzer & Muench piedāvā Jums profesionālus transporta pakalpojumus dažādu kravu piegādei.

Cargomax papildus sniegtie pakalpojumi:

  • Muitas kravu pārvadājumi;
  • Nestandarta kravu pārvadājumi;
  • ADR kravu apkalpošana;
  • Konsultācijas.

Jūsu ieguvumi, izmantojot mūsu pakalpojumus

Cargomax Jūsu uzdevumā noformēs visus nepieciešamos transportēšanas dokumentus, nodrošinās muitas procedūras, kā arī organizēs kravu papildu apdrošināšanu.

Mēs piedāvājam arī vietējos kravu pārvadājumus Latvijā un Baltijā un individuālus loģistikas risinājumus. Ja Jūs vēlaties uzlabot savu šī brīža loģistikas sistēmu, izstrādāt vērienīgus projektus vai kompleksus risinājumus, tad Cargomax ir Jūsu uzticamais on-stop-shop partneris kravu pārvadājumu un loģistikas pakalpojumu jomā.

Mūsu darbinieki palīdzēs optimizēt transportēšanas maršrutu. Mēs veicam pārvadājuma diennakts monitoringu un kontrolējam katru transportēšanas etapu. Sauszemes kravu pārvadājumi ar autotransportu tiek īstenoti maksimāli īsos termiņos pēc optimālās loģistikas shēmas, kura tiek sastādīta individuāli katram klientam.

Mūsu speciālisti veiksmīgi īsteno jebkuras sarežģītības pakāpes kravu pārvadājumus, pateicoties moderna autoparka izmantošanai un ilggadējai profesionālajai pieredzei transporta nozarē.

Mūsu lielākā vērtība ir mūsu klienti, tāpēc mēs pastāvīgi attīstām mūsu pakalpojumus, piemēram, paplašinām ģeogrāfijas un transporta pakalpojumu piedāvājumus, paaugstinām mūsu darbinieku kvalifikāciju, ieviešam dažādas inovācijas, lai samazinātu transportēšanas izmaksas un paaugstinātu kravu pārvadājumu kvalitāti.

Sazinieties ar mums

Lai iegūtu detalizētu informāciju par kravu pārvadājumiem ar autotransportu, cenām, kravas piegādes nosacījumiem, Jūs varat sazināties ar mums pa tālruni +371 67 359 770 vai ar Skype palīdzību (cargomax.info), sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv vai noformējot on-line pieprasījumu mūsu mājaslapā.