Veiksmīgi darbojoties jau kopš 2006. gada, transporta kompānija Cargomax piedāvā profesionālu kravu transportēšanu visā pasaulē. Starptautiskie kravu pārvadājumi tiek nodrošināti ar dažādiem transporta veidiem kā autotransports, jūras un gaisa transports. Uzņēmums veic arī vietējos kravu pārvadājumus Latvijā un Baltijā, dažādus transporta pakalpojumus un piedāvā individuālus loģistikas risinājumus.

Ko mēs piedāvājam?

Mūsu pamatdarbības veids ir salikto un pilno kravu pārvadājumi – sauszemes kravu pārvadājumi, gaisa un jūras kravu pārvadājumi, multimodālie kravu pārvadājumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi.

Mūsu pakalpojumu klāstā ietilpst arī:

  • Nestandarta kravu pārvadājumi;
  • Importa kravu pārvadājumi;
  • Eksporta kravu pārvadājumi.

Sauszemes auto pārvadājumos mēs paļaujamies tikai uz saviem un savu apakšuzņēmēju spēkiem, bet jūras un avio pārvadājumos izmantojam labākās un uzticamākās kuģu un avio līnijas, kas nodrošina regulāras un ātras kravu piegādes par konkurētspējīgām izmaksām.

Kādas ir mūsu uzņēmuma priekšrocības?

  • Moderns, ekonomisks un ekoloģisks autoparks.
  • Profesionāla un motivēta komanda.
  • Stabili un uzticami sadarbības partneri visā pasaulē.
  • Precīzi izstrādātas starptautisko un vietējo kravu transportēšanas maršrutu sistēmas.
  • Kravas apdrošināšana un muitas dokumentu kārtošana.
  • Rūpīga un atbildīga kravu piegāde no durvīm līdz durvīm.

Uz kurieni piegādājam?

Pateicoties ilggadējai profesionālajai pieredzei un plašam partneru tīklam visā pasaulē, mēs nodrošinām ātras un drošas kravu piegādes starptautiskā un vietējā mērogā. Starptautiskie kravu pārvadājumi tiek nodrošināti no/uz tādām Eiropas valstīm kā Vācija, Beļģija, Nīderlande (Holande), Lielbritānija, Šveice, Austrija, Rumānija, Bulgārija, Baltkrievija un KLD (Kaļiņingrada), uz citu kontinentu valstīm kā Ķīna, Taivāna, Japāna, Indija, Kanāda, ASV, un citām pasaules valstīm.

Sauszemes kravu pārvadājumi

Kravas pārvadājumi ar autotransportu tiek nogādāti no vai uz tādām valstīm kā Vācija, Nīderlande, Beļģija, Luksemburga, Austrija, Šveice, Lielbritānija, Īrija, Itālija, Rumānija, Bulgārija, Baltkrievija un citām. Šīs ir tikai dažas no valstīm, ar kurām sadarbojamies kravu pārvadājumu jomā, izmantojot auto transporta iespējas.

Gaisa (avio) kravu pārvadājumi

Gaisa kravu pārvadājumu jomā sadarbojamies ar tādām avio līnijām kā Finnair, Turkish Airlines, airBaltic, Aeroflot un citām avio līnijām. Šī sadarbība mums ļauj nodrošināt gaisa kravu piegādes no/uz praktiski jebkuru valsti pasaulē. Šobrīd mēs esam veikuši avio pārvadājumus no/uz Ķīnu, Japānu, Koreju, Indiju, ASV, Kanādu, Brazīliju, Keniju, Gruziju, Izraēlu un daudzām citām valstīm.

Jūras kravu pārvadājumi

Mēs sadarbojamies ar starptautisko holdingu Militzer & Muench, galvenajām jūras līnijām un esam Global Container Group asociācijas biedrs, tāpēc mēs piedāvājam pilno un salikto kravu transportēšanu, izmantojot jūras transportu no visām lielākajām pasaules ostām (imports/eksports). Mēs sadarbojamies ar visām Rīgā pārstāvētajām lielākajām kuģu līnijām, kā arī ar daudzām mazām vietējā mēroga kuģu līnijām.

Multimodālie kravu pārvadājumi

Pēc pieprasījuma piedāvājam arī kombinētos kravu pārvadājumus, kā piemēram, Jūra + dzelzceļš, Jūra + Avio + Auto, Auto + Avio, dzelzceļš + Auto u.c. Gadījumā, ja ir nepieciešams kāds cits nestandarta risinājums Jūsu kravas transportēšanas veikšanai, izskatām visus iespējamos variantus un piedāvajam tieši Jūsu specifikai piemērotāko kombinēto kravu pārvadājumu.

Cargomax – uzticams partneris kravu transportēšanā

Jau vairāk nekā 8 gadus piedāvājam dažādus kravu pārvadājumu veidus un loģistikas risinājumus. Pateicoties vairāku gadu profesionālajai pieredzei, visi kravas pārvadājumi tiek īstenoti savlaicīgi un kvalitatīvi no durvīm līdz durvīm.

Kravu pārvadājumu jomā mēs sevi pozicionējam kā one-stop-shop transporta partneri, pie kura Jūs varat vērsties, lai atrisinātu dažādas loģistikas problēmas un saņemtu atbildes uz Jums aktuāliem jautājumiem.