Cargomax ir transporta uzņēmums, kas jau vairāk nekā 8 gadus piedāvā saviem klientiem augstas kvalitātes kravu pārvadājumus (sauszemes, gaisa, jūras un multimodālos kravu pārvadājumus), dažādus transporta pakalpojumus un citus profesionālus loģistikas pakalpojumus.

Uz kurieni varam piegādāt Jūsu kravu?

Globālo tīklu izveides un optimizācijas rezultātā mēs esam izveidojuši plašu sadarbības partneru tīklu visā pasaulē. Pateicoties ciešai sadarbībai ar mūsu asociēto partneru un aģentu pārstāvniecībām, mēs esam veikuši kravu transportu no/uz Eiropu, Āziju, Āfriku, Austrāliju, Dienvidameriku un Ziemeļameriku.

Kravu pārvadājumu sistēmas ietver dažādu kravu transportēšanu ar vienu, diviem vai vairākiem transporta veidiem uz praktiski jebkuru valsti pasaulē, izmantojot autotransportu, avio un jūras transportu, atsevišķos gadījumos – arī dzelzceļa transportu.

Cargomax kravu pārvadājumu jomā sevi pozicionē kā one-stop-shop transporta partneri, pie kura ir iespējami dažādi individuālie loģistikas risinājumi.

Individuālie loģistikas risinājumi – ko vēl mēs piedāvājam?

 • Kravu pārvadājumu vadība, ietverot pārvadājumu plānošanu, preču plūsmu apvienošanu un pārkraušanas punktu pakalpojumus.
 • Maršrutu sistēmu plānošana – maršrutu izvēle, transportēšanas grafiku noteikšana.
 • Apjoma noteikšana (preču masas un pārvadājumu apjoma noteikšana) un ārpakalpojumu uzņēmumu piesaistīšana.
 • Kravu kustības kontrole – informatīvās plūsmas monitorings.
 • Rūpīga sūtījumu datu apstrāde un transporta dokumentu aizpildīšana.
 • Konsultācijas starptautisko kravu pārvadājumu optimālo shēmu organizācijas jautājumos.
 • Profesionāla konsultācija un palīdzība muitas dokumentu noformēšanas jautājumos.
 • Kravu papildu apdrošināšanas organizēšana.

Individuālie loģistikas risinājumi vai vērienīgi projekti, Cargomax ir Jūsu uzticamais partneris kravu pārvadājumu jomā.

Jūsu iespējas, izvēloties Cargomax transporta pakalpojumus:

 • Mēs piegādāsim Jūsu preci (iesaiņoto preci vai vienības, konteinerus, paletes) jebkurā apjomā Jums vajadzīgajā laikā un vietā ar pēc iespējas minimālākām izmaksām;
 • Nodrošināsim kvalitatīvu un drošu materiālo resursu un gatavās produkcijas pārvadāšanu ar izmaksu ziņā izdevīgāko transporta veidu;
 • Kā papildu pakalpojumu mēs varam nodrošināt vietējos kravu pārvadājumus Latvijā un Baltijā;
 • Mūsu klientiem ar specifiskām prasībām piedāvājam individuālus risinājumus, saskaņojot dažādus transporta veidus. Uz atsevišķu pieprasījumu pamata varam īstenot multimodālos kravu pārvadājumus caur visiem pārkraušanas punktiem;
 • Mēs sniedzam konsultācijas par materiālu plūsmu, kā arī par visu ar transporta loģistikas darbībām saistītu plānošanas, koordinēšanas un organizēšanas procesu pasūtījuma realizācijas laikā;
 • Pateicoties pieredzējušai un profesionālai komandai, modernam autoparkam, stabiliem un uzticamiem starptautiskajiem partneriem un vietējiem uzņēmējiem, mēs varam nodrošināt drošus, regulārus, kvalitatīvus un ātrus kravu pārvadājumus par konkurētspējīgām izmaksām un citus loģistikas risinājumus;
 • Mūsu rīcībā ir plaša transportēšanas veida un pakalpojumu klāsta izvēle, tāpēc mēs varam izstrādāt tieši Jums piemērotākos un izdevīgākos loģistikas risinājumus.

Paaugstiniet savas uzņēmējdarbības efektivitāti, izmantojot Cargomax profesionālos transporta pakalpojumus!

Mūsu sasniegumi

Mūsu portfelī ir tādi panākumi kā piedalīšanās ANO World Food Programme projektā (humānās palīdzības piegāde Tadžikistānā), pilnas loģistikas shēmas organizācija Latvijas rūpnīcai, kas ir viena no pasaules līderēm ielu tīrīšanas mašīnu ražošanā, kā arī sporta preču veikala tīkla pilna loģistikas cikla nodrošināšana importa kravām un daudzi citi kompleksi individuālie loģistikas risinājumi un projekti.

Sazinieties ar mums

Ja Jums ir nepieciešami kompleksi individuālie loģistikas risinājumi vai arī, ja Jūs vēlaties uzlabot savu šī brīža loģistikas sistēmu, Jūs varat sazināties ar mums pa tālruni +371 67 359 770 vai ar Skype palīdzību (cargomax.info), sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv vai noformējot on-line pieprasījumu mūsu mājaslapā.