Cargomax ir transporta kompānija, kas kopš 2006. gada piedāvā drošus un ātrus avio kravu pārvadājumus, dažādus transporta pakalpojumus un individuālus loģistikas risinājumus.

Situācijās, kad ir nepieciešams ievērojami samazināt kravas piegādes laiku, avio kravu pārvadājumi ir piemērotākais un efektīvākais risinājums. Gaisa transports ir viens no ātrākajiem kravu piegādes veidiem, un, pateicoties Cargomax plašajam partneru tīklam un sadarbībai ar pasaules lielākajām aviolīnijām, pastāv iespēja ievērojami samazināt preces piegādes laiku no nosūtītāja līdz saņēmējam.

Mēs cieši sadarbojamies ar starptautisko holdingu Militzer & Muench, un, izmantojot Militzer & Muench filiāļu un aģentu tīklu visos kontinentos, avio kravu pārvadājumi tiek īstenoti praktiski no jebkuras pasaules vietas. Mēs garantējam ātru kravu piegādi starp jebkuriem diviem kontinentiem vai to iekšienē. Avio kravu pārvadājumi ar aviotransportu tiek īstenoti Krievijas, NVS un Baltijas valstīs, Eiropā, Tuvajos Austrumos, Austrālijā, Āzijā, Āfrikā, kā arī Amerikā. Imports vai eksports, 5 kg vai 1,5 t, bīstamā vai ģenerālā krava, Cargomax nodrošinās jebkura veida kravu piegādes uz Jums vajadzīgo valsti.

Mūsu aviotransporta pakalpojumu kompleksā ietilpst:

 • Kravu piegāde no durvīm līdz durvīm vai lidostās;
 • Bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi,
 • Konsultācijas starptautisko kravu pārvadājumu optimālo shēmu organizācijas jautājumos;
 • Nepieciešamo transporta dokumentu kārtošana starptautiskam aviopārvadājumam;
 • Profesionāla konsultācija un palīdzība muitas dokumentu noformēšanas jautājumos;
 • Kravu papildu apdrošināšanas organizēšana.

Multimodālie kravu pārvadājumi

Lai ātri un droši piegādātu nepieciešamo kravu, mēs iesaistām tādus transporta veidus kā autotransports, dzelzceļa transports, gaisa transports un jūras transports. Ja nepieciešams kāds nestandarta risinājums, kad transportēšana ir jāveic izmantojot dažādus transporta veidus, tad avio kravu pārvadājumi var tikt īstenoti arī multimodālā piegādes veidā, piemēram, autotransports + gaisa transports.

Kāpēc izvēlēties gaisa kravu pārvadājumus?

 • Avio kravu pārvadājumi ir ātrs un izdevīgs kravu piegādes veids steidzamām kravām.
 • Pateicoties īsam tranzīta laikam, ar aviotransportu ir izdevīgi transportēt tādas preces, kas ātri bojājas, kā arī īstenot dzīvnieku pārvadājumus.
 • Gaisa transports ir ekonomisks, drošs un optimāls kravu transportēšanas veids.

Kāpēc izvēlēties gaisa kravu pārvadājumus, izmantojot Cargomax transporta pakalpojumus?

 • Mēs esam pieredzējušu un motivētu profesionāļu komanda, kas darbojas jau vairāk nekā 8 gadus kravu pārvadājumu jomā. Pateicoties ilggadējai pieredzei, mēs nodrošinām drošus avio kravu pārvadājumus, sniedzot klientiem tikai augstākās kvalitātes servisu.
 • Avio pārvadājumos izmantojam labākās un uzticamākās avio līnijas, kas mums ļauj nodrošināt regulāras un ātras piegādes par konkurētspējīgām izmaksām. Gaisa (avio) kravu pārvadājumu jomā sadarbojamies ar tādām avio līnijām kā Finnair, Turkish Airlines, airBaltic, Aeroflot un daudzām citām uzticamām avio līnijām.
 • Pateicoties mūsu asociēto partneru un aģentu pārstāvniecībām visā pasaulē, avio kravu pārvadājumi tiek īstenoti gandrīz no/uz jebkuru valsti jebkurā kontinentā. Visā uzņēmuma darbības laikā, mēs esam veikuši kravu transportu no/uz Eiropu, Āziju, Āfriku, Austrāliju, Dienvidameriku un Ziemeļameriku.
 • Mēs necenšamies gaisa (avio) kravu pārvadājumos vienmēr piedāvāt lētākos variantus, bet gan piedāvājam klientiem kvalitatīvākos transporta pakalpojumus un izcilu servisu.
 • Mēs esam viens no līderiem kravu pārvadājumu jomā. Jūs varat mums uzticēties.

Sazinieties ar mums

Lai iegūtu detalizētu informāciju par kravu pārvadājumiem ar aviotransportu, cenām, kravas piegādes nosacījumiem, Jūs varat sazināties ar mums pa tālruni +371 67 359 770 vai ar Skype palīdzību (cargomax.info), sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv vai noformējot on-line pieprasījumu mūsu mājaslapā.