Cargomax nodrošina regulārus kravu pārvadājumus
20 janvāris 2022,
 Off

Gudrs, efektīvs un uz nākotni orientēts lēmums. Tā var raksturot Bulgārijas filiāles pieņemto lēmumu par jaunu un modernu termināli. Tā kā Cargomax piedāvāto pakalpojumu klāstā ir regulāri kravu pārvadājumi uz Bulgāriju, tad jaunais terminālis nodrošina labāku sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Lai turpinātu iesākto izaugsmes kursu autopārvadājumu nozarē, M&M Militzer & Münch BG Co. Ltd. 2021. gada 19. maijā Sofijā oficiāli atklāja jauno pārkraušanas termināli. Tas ir aprīkots ar modernākajām tehnoloģijām, lai nodrošinātu efektīvu ģenerālkravu un salikto kravu apstrādi. Vienlaikus jaunais terminālis nodrošina Militzer & Münch Bulgārijas izaugsmes stratēģiju autopārvadājumu nozarē.

Jaunais komplekss tika uzbūvēts, lai tas pilnībā atbilstu uzņēmuma prasībām attiecībā uz ikdienas darbu un kravu apstrādi. Kravu apstrādei paredzētā platība ir 1800  m2, ir izveidotas 16 rampas preču iekraušanai un izkraušanai, kravu skanēšana notiek ar jaunākās paaudzes industriālajam sektoram atbilstīgajiem planšetdatoriem, kā arī telpu uzraudzībai un kontrolei ir izvietotas 60 kameras.

Turklāt kompleksā atrodas 800 m2 plašas un modernas biroju telpas, tādējādi nodrošinot lieliskus darba apstākļus visai Militzer & Münch Bulgaria administratīvās un autotransporta nodaļas darbiniekiem.

Terminālis Sofijā apkalpo Vāciju, Itāliju, Franciju, Beniluksa valstis, Spāniju un Ziemeļeiropu.

Jaunais terminālis un modernās tehnoloģijas nodrošina darba efektivitātes palielināšanu, kā arī uzlabo sniegto pakalpojumu kvalitāti. Izmantojot digitālus risinājumus, uzņēmums var nodrošināt jaunas iespējas saviem esošajiem un jaunajiem klientiem.

 

 

Lai uzzinātu vairāk par Bulgāriju un tās kultūru, ielūkojieties Cargomax publikāciju sērijā „Iepazīstam partnervalstis” – https://cargomax.lv/iepazistam-partnervalstis-bulgarija-kravu-parvadajumi-no-bulgarijas/

Uzņēmuma Cargomax piedāvāto pakalpojumu klāstā ir kravu pārvadājumi no Bulgārijas un kravu pārvadājumi uz Bulgāriju. Kravu pārvadājumi no Bulgārijas tiek veikti 1-2x nedēļā, savukārt starptautiskie kravu pārvadājumi uz Bulgāriju – 1x nedēļā. 

Lai iegūtu detalizētāku informāciju par Jums interesējošo kravu no/uz Bulgāriju, sazinieties ar mums pa tālruni +371 67 359 770, ar Skype palīdzību (cargomax.info), sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv

Izvēlieties savām vajadzībām piemērotāko starptautisko kravu pārvadājumu veidu!

Vairāk informācijas par uzņēmuma Cargomax piedāvāto starptautisko kravu pārvadājumu servisu variet iegūt šeit –https://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/