Cargoamx nodrošina regulāru kravu servisu Vācijas un Kanādas virzienā.
5 septembris 2019,
 Off

Cargomax nodrošina regulārus importa un eksporta kravu pārvadājumus Kanādas virzienā gan pa jūru, gan pa gaisu, kā arī Vācijas virzienā uzņēmums veic kravu paņemšanas katru dienu un piegādes Latvijā – 2x nedēļā.

Pavisam nesen Vācijas kolēģi Militzer & Münch Hamburg filiāle realizēja Vācijas-Kanādas projektu. Jaunajam Kanādas klientam vajadzēja piegādāt atkritumu smalcinātāju. Krava tika transportēta no Hamburgas uz Halifaksu, izmantojot RO-RO kuģi. Šāda veida kuģi ir paredzēti tādu kravu transportēšanai, kas atrodas uz riteņiem, piemēram, automašīnas, kravas automašīnas, vilcējautomobiļi, piekabes un citas tehnikas vienības. Šādas kravas pašas uzbrauc uz kuģa un gala ostā nobrauc no kuģa.

 

Uzņēmums Cargomax ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus, tamdēļ regulāri avio un jūras kravu pārvadājumi Kanādas virzienā, kā arī sauszemes pārvadājumi Vācijas virzienā ir uzņēmuma ikdiena.
Militzer & Münch Grupa kopumā nodarbina ap 2 000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 ofisiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magriba valstīs.

Ir aktuāla krava un nepieciešams saņemt transporta izmaksu piedāvājumu? – Sazinies ar mums pa tālruni + 371 67 359 770, ar skype palīdzību (cargomax.info) vai sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv

#Cargomax
#KravuPārvadājumiKanāda
#AvioKravuPārvadājumi
#StarptautiskieKravuPārvadājumi
#JūrasKravuPārvadājumi
#SauszemesKravuPārvadājumi
#GaisaKravuPārvadājumi
#KravasNoVācijas
#KravuPārvadājumiVācija
#SauszemesKravuPārvadājumiVācija