Starptautiskie Kravu Pārvadājumi
7 februāris 2019,
 Off

Pēdējo gadu laikā ritošā sastāva nozare iegūst no pieaugošā jauno dzelzceļa transporta līdzekļu tirgus. Ja 2012.gadā nozares apgrozījums bija 48 miljardi EUR, tad 2017.gadā apgrozījums sasniedza jau 55 miljardus EUR. Globālā izaugsme nāk par labu arī Militzer & Münch klientam, kurš ražo saviem klientiem individuāli pielāgotus dzelzceļa transportlīdzekļus, kas atbilst to individuālajām prasībām attiecībā gan uz iekšējo dizainu, gan arī uz tehnoloģisko nodrošinājumu.

Mūsu kolēģi Šveices vadošajam ritošā sastāva ražotājam organizē detaļu transportēšanu dzelzceļa vagonu montāžai uz Baltkrieviju, savukārt uz Ungāriju – iekšdarbu veikšanai. Dzelzceļa vagoni ir paredzēti izmantošanai Ungārijas dzelzceļa tīklā.

Militzer & Münch veic visdažādāko materiālu piegādi no daudzām valstīm. Piegādātās kravas aptver plašu izmantoto materiālu klāstu – alumīnija profili, bremzes, slēdži, kabeļi, plastmasas izstrādājumi, tekstilmateriāli un tualetes.
Lai veiksmīgi realizētu šo projektu un klientam piedāvātu labāko iespējamo risinājumu, ir iesaistītas vairākas Militzer & Münch komandas. Projektu pārrauga un koordinē Militzer & Münch Bāzeles komanda; Bāzeles komanda veic arī muitošanas formalitātes, tiek izmantots Baltkrievijas filiāles autoparks, savukārt noliktava Vācijas pilsētā Eichenzell tiek izmantota kā konsolidācijas centrs kravām no Eiropas valstīm.

Kopš 2018.gada janvāra Militzer & Münch komanda katru nedēļu ir organizējusi četras līdz piecas pilnas mašīnas no Šveices uz Baltkrieviju, savukārt no Eichenzell noliktavas Vācijā katru nedēļu uz Baltkrieviju tiek izsūtītas divas līdz trīs pilnas mašīnas. Tuvākajos plānos ir paredzēts kravu pieaugums līdz 15 mašīnām nedēļā. Šis projekts noslēgsies 2019.gada decembrī, toties klients jau ir uzsācis sarunas par nākamo projektu, ko realizēs arī kopā ar Militzer & Münch komandu.

 

Individuāli piemēroti IT risinājumi
Projekta veiksmīgā realizācija un pārraudzība ir pateicoties Militzer & Münch izstrādātajiem individuālajiem IT risinājumiem. Uzņēmums izstrādā risinājumus, kas ir optimāli piemērots klientu prasībām un, izmantojot IT platformu, tiek reģistrēti un izsekoti sūtījumi no dažādām valstīm, izmantojot divus konsolidācijas centrus un plānotajiem galamērķiem Baltkrievijā un Ungārijā. Sistēma sniedz informāciju par reālo laiku, kad tiks saņemts katrs sūtījums Šveices un Vācijas noliktavā, lai plānotu tālākos iepakošanas darbus un izsūtīšanu.