Medicīnas preču loģistika
18 aprīlis 2024,
 Off

Militzer & Münch nodrošina uzticamus farmaceitisko produktu, klīnisko pētījumu un laboratoriskās diagnostikas transportēšanas risinājumus. Uzņēmums ir ieguvis labas izplatīšanas prakses sertifikātu (GDP), jo darbojas saskaņā ar noteiktiem standartiem un ir daudzu gadu pieredze farmaceitisko produktu pārvadājumos visos transportēšanas veidos.

Kāds ir plus sadarbojoties ar Militzer & Münch? – Holdings uzņemas vairāk par parastajiem tirdzniecības maršrutiem – mēs piegādājam arī uz specializētajiem tirgiem un krīzes zonām. Sadarbojoties ar vietējiem ekspertiem un ievērojot starptautiskos kvalitātes standartus, Militzer & Münch nodrošina, ka steidzami nepieciešamās preces sasniedz galamērķi.

Farmaceitisko produktu pārvadājumu veikšanai ir nepieciešams ievērot visaugstākos kvalitātes, higiēnas un drošības standartus. Uzņēmuma zināšanas un apņemšanās ievērot visaugstākos kvalitātes standartus garantē drošu sensitīvo farmaceitisko produktu loģistiku.

Izmantojot GDP prasībām atbilstošus transporta risinājumus un daudzu gadu laikā uzkrāto pieredzi jo īpaši gadījumos, kad piegādes laiks ir ļoti būtisks, uzņēmums piedāvā tiešās ekspressūtījumu piegādes, steidzamus aviopārvadājumus un kurjerpasta pakalpojumus farmācijas produktiem, izejvielām, palīgmateriāliem, medicīnas ierīcēm un rezerves daļām. Pateicoties tiešsaistes izsekošanas iespējām, ciešai sadarbībai ar iepakojuma ražotājiem un transporta uzņēmumiem, kā arī detalizētam riska novērtējumam, mēs atrodam visdrošāko pakalpojumu risinājumu katram pasūtījumam, kā arī palīdzam noteikt potenciālos ietaupījumus, izmantojot viedos loģistikas risinājumus.

Mēs koncentrējamies uz ilgtspējīgu loģistiku: papildus tradicionālajiem pārvadājumu maršrutiem ar kravas automašīnām un lidmašīnām mēs izmantojam arī dzelzceļa transportu un refrižeratorkonteinerus no mūsu māsas uzņēmuma InterRail, lai veiktu pārvadājumus starp Eiropu un Āziju. Tādējādi mēs ne tikai izpildām paaugstinātus kvalitātes standartus, bet arī piedāvājam videi draudzīgus risinājumus.

Mēs esam ceļā saviem klientiem visu diennakti, 365 dienas gadā, izmantojot visus transporta veidus visā pasaulē.

Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.

Militzer & Münch Group kopumā nodarbina ap 2000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 ofisiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magriba valstīs.