Transports Eiropa-Ķīna
18 oktobris 2018,
 Off

Salīdzinot ar iepriekšējā gada periodu, Militzer & Münch Group ir ievērojami palielinājusi savus pārvadājumus Eiropas un Ķīnas tirdzniecības ceļos. Pretstatā iepriekšējā gada periodam ir izdevies palielināt pilno konteineru apjomu par 30 %, savukārt salikto konteinerkravu pieaugums sasniedz skaitli 50 %. Militzer & Münch dzelzceļa departamenta kompetenču centra nodaļa ir centrālais komunikācijas punkts un komanda nesen ir ieguvusi jaunu tehnoloģijas nozares klientu, kam tiks nodrošināts salikto konteinerkravu un pilno konteineru kravu transports – gan rietumu, gan austrumu virzienā. Šī gada sākumā Militzer & Münch, saskaroties ar pieaugošo pieprasījumu dzelzceļa pārvadājumu jomā, izveidoja atsevišķu filiāli Diseldorfā – Rail Competence Center – un tās darbībai ir neatsverama loma pieaugošajā kravu plūsmā.

Militzer & Münch Group darbojas arī Centrālāzijas reģiona valstīs – gar jauno Zīda ceļu – Kazahstānā, Uzbekistānā, Kirgizstānā, Mongolijā, Tadžikistānā, Turkmenistānā, Azerbaidžānā un Gruzijā.

Pateicoties filiālēm un delegāciju birojiem gar jauno Zīda ceļu, Militzer & Münch Group ir ideāli izvietojusies, lai nodrošinātu savienojumu starp Eiropu un Ķīnu. Sadarbojoties ar meitas uzņēmumu InterRail un daudzajām uzņēmuma struktūrvienībām katrā no valstīm, ir iespējams piedāvāt rietumu un austrumu virziena dzelzceļa pārvadājumus. Dzelzceļa departamenta centrs nodrošina arī kravu pirms un pēc pārvadāšanu pa autoceļiem un dzelzceļu.

 

Militzer & Münch klienti ir ieguvēji, pateicoties darbinieku pieredzei. Dažādie importa un eksporta regulējumi, atšķirīgie dzelzceļu sliežu platumi katrā no valstīm, licences un sertifikāti, kas ir jāiegūst – komanda lieliski pārzina ikvienu šo niansi un viss tiks izdarīts tā, lai pārvadājums notiktu efektīvi.

Dzelzceļa transports no Eiropas līdz Ķīnai aizņem tikai 21 līdz 23 dienas – tas ir krietni ātrāk nekā pa jūru un lētāk nekā izmantojot avio pārvadājumu. Līdz ar to klienti iegūst individuālu pieeju konkrētajam vedumam un to ieguvums atspoguļojas īsajā tranzīta laikā un zemākās saistību izmaksās. Tāpat labā attīstība šajā posmā dod iespēju arī pašam Militzer & Münch patstāvīgi pilnveidot un paplašināt sniegto pakalpojumu klāstu.

Viens no jaunākajiem pakalpojumiem, kas ir pievienots uzņēmuma pakalpojumu portfelī ir salikto konteinerkravu konsolidētie dzelzceļa pārvadājumi posmā no Dīsburgas līdz Uhaņai (Duisburg-Wuhan) – transports no Vācijas izbrauc reizi nedēļā, sestdienās. Turklāt Militzer & Münch piedāvā ik dienas transportu pilno konteineru kravām rietumu un austrumu virzienos, kā arī bloka vilciena pakalpojumus lielajiem klientiem, projektu sūtījumiem (bloka vilciens – tiešā vilciena īpašais veids – vilciena sastāvā ir tikai tik daudz vagonu, cik ir nepieciešams konkrētajam klientam un vilciens kursē starp diviem pārkraušanas punktiem bez papildus pārkraušanos starpposmos). Militzer & Münch piedāvā arī transportu speciālām iekārtām un nestandarta sūtījumiem (atvērtā tipa konteineri, refrižeratori, pakaramo funkciju nodrošinošs transports) dažādos maršrutos.

Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.
Militzer & Münch Grupa kopumā nodarbina ap 2 000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 ofisiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magriba valstīs.

Lai precizētu interesējošā virziena transporta kustību un iespējamos kravas paņemšanas/piegādes laikus, aicinām sazināties ar mums pa tālruni + 371 67 359 770, ar skype palīdzību (cargomax.info), sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv vai noformējot on-line pieprasījumu mūsu mājas lapā.

 

Vairāk par Cargomax sniegtajiem pakalpojumiem uzzināsiet šeit:

https://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/juras-kravu-parvadajumi/

https://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/avio-kravu-parvadajumi/

https://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/sauszemes-kravu-parvadajumi/