11 jūlijs 2016,
 Off

Vācijā ceļu satiksmes noteikumi un transporta kustība tiek regulēta gana nopietni un niansēti. Attiecībā uz kravas automašīnām ir attiecināms regulējums ”LKW-Fahrverbot”, kas nosaka smago kravas automašīnu kustību svētku dienās un brīvdienās. Jo īpaši šis regulējums ir attiecināms uz vasaras periodu – jūlijs-augusts, kad aizliegums pārvietoties skar noteiktu stundu skaitu arī sestdienās.

Savukārt svētdienās ir spēkā aizliegums visas dienas garumā no 0:00 līdz 22:00 – šajā laika posmā visa gada garumā nedrīkst tikt veikti kravu pārvadājumi un ir aizliegta smago kravas automašīnu pārvietošanās pa noteiktajiem valsts ceļiem.

Ja ziemas, pavasara un rudens sezonā ir pierasta lieta smagajām kravas automašīnām pārvietoties pa autotransporta maģistrālēm un citiem ceļiem arī sestdienās, tad vasaras periodā ir jāņem vērā aizliegums pārvietoties un veikt kravu piegādes un transportēšanu laika posmā no 7:00 līdz pat 22:00.

Aizliegums skar šādus ceļa posmus: A1, A2, A3, A4/E40, A5, A7, A8, A9/E51, A10, A45, A61, A81, A92, A93, A99, A215, A831, A980, A995, kā arī uz noteiktiem ceļu posmiem sekojošās vietās: B31, B96/E251.

Aizliegums skar sekojošus transporta līdzekļus:

  • Kravas automašīnas, kuras ir smagākas par 7.5 tonnām; aizliegums ir attiecināms arī uz dažādākā veida transporta līdzekļiem ar piekabēm – kravas auto, jauktā tipa kravas automašīnas, traktori ar piekabēm kravas pārvešanai u.c.
  • Kravas automobiļi, piemēram, Sprinter tipa mašīnas, kuras ir ierīkotas atbilstoši kravu pārvešanai. Uz šīm automašīnām ir attiecināms arī ātruma ierobežojums – tās nedrīkst braukt ātrāk par 80 km/h.
  • Izņēmumi ir attiecināmi uz tādu kravu pārvietošanu, kuras ātri bojājas – tās var būt pārtikas preces, noteikti medikamenti u.c., kā arī multimodālo kravu pārvadājumu gadījumos kā dzelzceļš + ceļš un kuģis + ceļš.

Kā šis aizliegums ietekmē kravu piegādes Latvijā?

Aizliegums attiecīgi ietekmē kravu piegāžu grafiku un var rasties dienas nobīde ierastajām piegādēm nedēļas sākumā.

Detalizētāku izklāstu par satiksmes ierobežojumiem Vācijas teritorijā variet iegūt mājas lapā: http://www.schnelle-online.info/LKW-Fahrverbot/LKW-Fahrverbot-Deutschland.html

Šajā mājas lapā ir apkopoti visi ierobežojumi un aizliegumi, kas skar automašīnu kustību Vācijas teritorijā, un jebkurā brīdī ikviens var ielūkoties un atrast nepieciešamo informāciju.

Cargomax ir Šveices uzņēmuma Militzer & Münch aģents, kā arī CargoLine un ELVIS AG grupas oficiālais pārstāvis Latvijā un Igaunijā, pakalpojumu klāstā ietverot sauszemes, avio un jūras kravu pārvadājumus. 

Cargomax SIA nodrošina salikto un pilno kravu pārvadājumus ar auto, avio un jūras transportu. Uzņēmums piedāvā dažādus kravu pārvadājumu veidus un loģistikas risinājumus. Kravu pārvadājumi tiek nodrošināti no/uz tādām Eiropas valstīm kā Vācija, Beļģija, Nīderlande (Holande), Lielbritānija (Anglija), Šveice, Austrija, Rumānija, Bulgārija, Baltkrievija un KLD (Kaļiņingrada), un uz citu kontinentu valstīm kā Ķīna, Taivāna, Japāna, Indija, Kanāda, ASV un citām.

Mūs raksturo augsts profesionalitātes līmenis, atbildības sajūta un sniegto pakalpojumu kvalitāte!

Lai iegūtu detalizētu informāciju par Jums interesējošajiem kravu pārvadājumiem, tai skaitā cenām, kravas piegādes nosacījumiem, iespējām un piegādes laikiem, Jūs varat sazināties ar mums pa tālruni +371 67 359 770 vai ar Skype palīdzību (cargomax.info), sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv vai noformējot on-line pieprasījumu mūsu mājaslapā.

Izvēlieties savām vajadzībām piemērotāko starptautisko kravu pārvadājumu veidu!