Cargomax nodrošina regulārus kravu pārvadājumus Apvienotās Karalistes virzienā.
30 janvāris 2020,
 Off

Aizvadītais gads lielai daļai ir pavadīts, sekojot līdzi breksitam, un domājot par plānu A un plānu B.

Šonedēļ esam sagaidījuši to brīdi, kad breksit lietā ir panākta vienošanās, līdz ar to ir arī lielāka skaidrība par gaidāmajām izmaiņām un to stāšanos spēkā.

Šajā saistībā vēršam Jūsu uzmanību uz Valsts ieņēmuma dienesta 30.01.2020. informāciju, ka līdz 2020.gada 31.decembrim muitas jomā izmaiņu nebūs.

 

Naktī uz 2020. gada 1. februāri Apvienotā Karaliste (AK) sakārtotā veidā izstājas no Eiropas Savienības (ES). Tas nozīmē, ka AK vairs nebūs ES dalībvalsts, taču līdz pat 2020. gada 31. decembrim būs spēkā pārejas periods un muitas jomā nekādu izmaiņu nebūs ne privātpersonām, kuras ceļo no AK uz Latviju vai kuras saņem sūtījumus no AK, ne uzņēmumiem, kuriem ir tirdzniecības partneri AK.

No šī gada 1. februāra līdz 31. decembrim būs spēkā pārejas periods, kad AK vairs nebūs ES dalībvalsts, bet uz to turpinās attiekties ES tiesības un pienākumi. ES un AK sadarbība šajā laikā turpināsies tāpat kā līdz šim ar vienīgo izņēmumu, ka AK vairs nepiedalīsies ES lēmumu pieņemšanā.

To nosaka AK Izstāšanās no ES līgums, ko 2020. gada 22. janvārī ratificēja AK parlaments un par kuru 29. janvārī nobalsoja Eiropas Parlaments. Atbilstoši šim līgumam pārejas periodā tāpat kā pašlaik turpināsies brīva preču aprite starp ES un AK. Noteikumi, ierobežojumi un citas formalitātes, ko piemēro tirdzniecībai starp ES un trešām valstīm, netiks piemēroti pārejas periodā.

Par ES un AK attiecībām, sākot ar 2021. gada 1. janvāri, turpināsies sarunas atbilstoši ES un AK kopīgajai Politiskajai deklarācijai par nākotnes attiecību ietvaru. Šīs sarunas jānoslēdz līdz pārejas perioda beigām.

Avots: Valsts ieņēmumu dienesta informācija presei 2020.gada 30.janvārī

 

Jautājumu gadījumā sazinieties ar savu uzņēmuma pārstāvi, kā arī jebkurā brīdī jaunākajai informācijai variet sekot līdzi Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas mājaslapā un VID tīmekļa vietnē sadaļā “Breksits”.

 

Cargomax regulāri organizē kravu pārvadājumus no Apvienotās Karalistes (Anglijas), kā arī nodrošina regulāru iknedēļas eksportu uz Angliju (Lielbritāniju). Cargomax nodrošina kvalitatīvu un uzticamu starptautisko kravu pārvadājumu servisu.
Lai iegūtu detalizētu informāciju par kravu pārvadājumiem Anglijas (Lielbritānijas) virzienā, sazinieties ar mums pa tālruni + 371 67 359 770, ar skype palīdzību (cargomax.info) , sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv vai noformējot on-line pieprasījumu mūsu mājas lapā.
Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.
Militzer & Münch Grupa kopumā nodarbina ap 2 000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 ofisiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magriba valstīs.