Sākot ar 23.03.2020. uzņēmums Cargomax pāriet tikai uz elektronisko dokumentu apriti.
23 marts 2020,
 Off

Cienījamie klienti un sadarbības partneri!

 

Vēlamies Jūs informēt, ka pašreizējā situācijā, ņemot vērā koronavīrusa Covid-19 radītās sekas un valstī, kā arī visā pasaulē noteiktos karantīnas pasākumus, esam pieņēmuši lēmumu pāriet uz elektronisko dokumentu apriti.

Sākot ar 23.03.2020. uzņēmums Cargomax ierobežo ienākošo un izejošo oriģinālo dokumentu apriti drukātā veidā.

Turpmāk aicinām visus mūsu partnerus un klientus izmantot tikai elektroniskās dokumentu sūtīšanas iespējas. Ja gadījumā, kādam partnerim vai klientam noteikti ir nepieciešams dokumenta oriģināls drukātā veidā (piemēram, rēķins par transportēšanas pakalpojumiem, CMR, vai kāds cits dokuments), lūdzam sazināties ar uzņēmuma Cargomax pārstāvi.

 

Aicinām būt atbildīgiem pret sevi un apkārtējo vidi, kā arī rūpēties par savu un līdzcilvēku veselību šajā saspringtajā un neparedzamajā laikā.

 

Uzņēmums Cargomax turpina ikdienas darbu ierastajā kārtībā, nodrošinot klientiem un sadarbības partneriem uzticamu un kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar mums rakstiski, rakstot uz e-pastu: info@cargomax.lv vai zvanot uz biroju +371 67 359 770.