Starptautiskie kravu pārvadājumi Nīderlande-Latvija-Nīderlande
20 februāris 2020,
 Off

Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Nīderlandi un to regulāra organizēšana ir neatņemama uzņēmuma ikdienas daļa. Mašīnas uz Nīderlandi izbrauc katru nedēļu, nodrošinot kvalitatīvu un uz klientu orientēta pakalpojuma nodrošināšanu kravu piegādēm.

Nīderlande ir arī nozīmīgs Latvijas ekonomiskās sadarbības partneris, kā arī diplomātiskās attiecības starp abām valstīm tika nodibinātas 1921. gada 05. martā. Tirdzniecības sākumi abu valstu starpā ir meklējami jau Hanzas savienības laikā, kad preču kustība starp Rīgas, Amsterdamas un Groningenas ostām veicināja abpusēju ekonomisko izaugsmi. Mūsdienās aizvien vairāk uzmanība tiek pievērsta augstas pievienotās vērtības preču un pakalpojumu eksportam no Latvijas uz Nīderlandi, kā arī Nīderlande ieņem stabilu pozīciju Latvijā veikto ārvalstu tiešo investīciju Top 5.

Neatkarīgi no kravas lieluma – vai tā ir pilna mašīna, palete, kaste, vai arī kāds aprīkojums, iekārta – Cargomax nodrošina klientiem individuāli izstrādātu risinājumu. Kravu pārvadājumi uz Nīderlandi tiek nodrošināti augstā līmenī. Uzņēmums piedāvā sauszemes un avio pārvadājumus, lai krava galamērķī nonāktu klienta vēlamajā laikā.

 

Sazinieties ar Cargomax un saņemsiet labāko transportēšanas piedāvājumu Jums aktuālajai kravai.

Lai iegūtu detalizētu informāciju par Jums interesējošajiem kravu pārvadājumiem, cenām, piegādes laikiem un piegādes nosacījumiem, sazinieties ar mums telefoniski + 371 67 359 770, ar skype palīdzību (cargomax.info) vai sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv.
Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.

 

 

Vairāk par uzņēmumu un tā sniegtajiem pakalpojumiem uzziniet vairāk šeit: www.cargomax.lv

 

 

 

 

#CargomaxStarptautiskieKravuPārvadājumi
#KravuPārvadājumiUzNīderlandi
#StarptautiskieKravuPārvadājumiUzHolandi
#StarptautiskieKravuPārvadājumiNoLatvijasUzHolandi
#StarptautiskieKravuPārvadājumiNoLatvijasUzNīderlandi
#KravuPārvadājumiUzHolandi
#AvioKravuPārvadājumi
#KravasNoLatvijasUzNīderlandi