Kravu pārvadājumi no Latvijas uz Beļģiju. Izvēlies Cargomax.
12 marts 2020,
 Off

Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Beļģiju un to regulāra organizēšana ir neatņemama uzņēmuma ikdienas daļa. Mašīnas uz Beļģiju izbrauc katru nedēļu, nodrošinot kvalitatīvu un uz klientu orientēta pakalpojuma nodrošināšanu kravu piegādēm. Kravu pārvadājumi uz Beļģiju ir iknedēļas Cargomax piedāvātais pakalpojums.

Galvenās eksporta preces uz Beļģiju no Latvijas ir koksne un tās izstrādājumi, transportlīdzekļi un augu valsts produkti. Savukārt lai veicinātu divpusējo ekonomisko sadarbību 2012. gadā Rīgā tika nodibināts Beļģijas – Latvijas biznesa klubs, kā arī Latvija ir ieinteresēta tirdzniecības iespēju paplašināšanā, investīciju piesaistē tādām nozarēm kā tūrisms, enerģētika, būvniecība, IT un lauksaimniecība. 

 

Attīstoties abpusējai partnerībai un pieaugot transportēto kravu apjomam Beļģijas virzienā, nepieciešamība pēc stabila partnera transporta un loģistikas jomā aizvien pieaug. Cargomax nodrošina pilno, daļējo un salikto kravu regulārus pārvadājumus no Latvijas uz Beļģiju.

Neatkarīgi no kravas lieluma – vai tā ir pilna mašīna, palete, kaste, vai arī kāds aprīkojums, iekārta – Cargomax nodrošina klientiem individuāli izstrādātu risinājumu.

Lai iegūtu detalizētu informāciju par Jums interesējošajiem kravu pārvadājumiem, cenām, piegādes laikiem un piegādes nosacījumiem, sazinieties ar mums telefoniski + 371 67 359 770, ar skype palīdzību (cargomax.info) vai sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv.
Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.

 

Vairāk par uzņēmumu un tā sniegtajiem pakalpojumiem uzziniet vairāk šeit: www.cargomax.lv

 

#CargomaxStarptautiskieKravuPārvadājumi
#KravuPārvadājumiUzBeļģiju
#StarptautiskieKravuPārvadājumiUzBeļģiju
#StarptautiskieKravuPārvadājumiNoLatvijasUzBeļģiju
#KravuPārvadājumiUzBeļģiju
#AvioKravuPārvadājumi
#KravasNoLatvijasUzBeļģiju