Cargomax nodrošina regulārus kravu pārvadājumus Apvienotās Karalistes virzienā.
13 februāris 2020,
 Off

Vai zinājāt, ka Apvienotās Karalistes pilsēta Liverpūle ir pirmā pilsēta pasaulē, kur tika uzcelta bibliotēka, kurā bija iespējams paņemt grāmatas lasīšanai uz mājām? Tāpat šajā valstī atrodas pasaulē lielākā augu kolekcija, ko var aplūkot Kjū karaliskajā botāniskajā dārzā. Apvienotā Karaliste jeb sarunvalodā bieži dēvēta par Angliju vai Lielbritāniju ir viena no lielākajām pasaules ekonomikas lielvarām. Starptautiskie kravu pārvadājumi uz/no Angliju tiek veikti regulāri – izmantojot jūras, avio un sauszemes transportu. Valstī nozīmīgākās rūpniecības nozares ir mašīnbūve, automašīnu piederumu un rezerves daļu ražošana, vilcienu vagonu un citu dzelzceļa ritošā sastāva komponenšu ražošana, tāpat ļoti attīstīta ir kosmiskās aviācijas nozare un aizsardzības rūpniecība. Tiek ražotas arī audio un optiskās ierīces, kā arī elektronika. Attiecīgi, lai nodrošinātu visu nepieciešamo ražošanas elementu transportēšanu, kā arī piegādes klientiem, šajā valstī ir attīstīta arī transporta un loģistikas nozare. Daudzi Latvijas uzņēmumi strādā ar Anglijas ražotājiem, tādējādi ir nepieciešama regulāra importa un eksporta kravu piegāde. 

 

Cargomax nodrošina regulāru kravu transportu no Latvijas uz Angliju (Lielbritāniju) katru nedēļu. Neatkarīgi no tā, vai tā būtu kaste vai palete, vai kāda nestandarta palete – palīdzēsim Jums piemeklēt piemērotāko risinājumu kravas aizvešanai no Latvijas uz Angliju.

 

Lai iegūtu detalizētu informāciju par kravu pārvadājumiem Anglijas (Lielbritānijas) virzienā, sazinieties ar mums pa tālruni + 371 67 359 770, ar skype palīdzību (cargomax.info) , sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv vai noformējot on-line pieprasījumu mūsu tīmekļa vietnē.

Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.

Militzer & Münch Grupa kopumā nodarbina ap 2 000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 ofisiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magriba valstīs.

 

#Cargomax

#StarptautiskieKravuPārvadājumiCargomax

#KravuPārvadājumiNoLatvijasUzAngliju

#KravuPārvadājumiNoLatvijasUzLielbritāniju

#KravuPārvadājumiAnglijaLatvija

#KravuPārvadājumiLielbritānijaLatvija