31 janvāris 2018,
 Off

Šveice – viena no bagātākajām valstīm pasaulē un tās pilsētas Cīrihe un Ženēva ir novērtētas attiecīgi kā otrā un trešā pilsēta ar augstāko dzīves kvalitāti pasaulē. Šveice ļoti veiksmīgi izmanto savus resursus, nemitīgi attīstās un uz šodienu tā ir arī svarīgs finanšu centrs globālajā mērogā. Preču imports un eksports Šveices ekonomikā spēlē vadošo lomu, tādējādi pieprasījums pēc loģistikas pakalpojumiem ir ļoti augsts. Augstas vērtības preces kā farmācijas produkti, tehnoloģijas, pulksteņi un citas luksusa lietas tiek eksportētas praktiski uz visām pasaules valstīm, izmantojot avio pakalpojumus. Savukārt, skatoties uz Latvijas un Šveices sadarbību, tad redzam, ka eksporta preču sarakstā uz Šveici ierindojas dažāda veida rūpniecības preces, koksnes papīrmasa, papīrs un kartons, ķīmiskās rūpniecības un saskarnozaru produkcija, koksne un tās izstrādājumi, tekstilmateriāli un tekstilizstrādājumi. Toties no Šveices Latvijā tiek ievesta ķīmiskās rūpniecības un saskarnozaru produkcija, mašīnas un mehānismi, elektriskās iekārtas, optiskās ierīces un aparāti (arī medicīniskie), pulksteņi, mūzikas instrumenti, pārtikas rūpniecības produkti un transporta līdzekļi.
Globālā mērogā – Brīvās tirdzniecības līgums starp Šveici un Ķīnu ir sekmējis papildus pieaugumu ekonomiskajās aktivitātēs un pieaug preču imports/eksports Ķīnas virzienā. Šveice ir valsts, kas ģeogrāfiski atrodas kalnu ieskautā teritorijā un tas nozīmē īpašas prasības attiecībā uz transportu. Neatkarīgi no tā vai krava atrodas valsts lielajās pilsētās vai kādā kalnu pilsētā, uzņēmums Cargomax nodrošina regulāru kravu paņemšanu/piegādi jebkurā valsts teritorijā. Valsts ģeogrāfiskais novietojums ir liels izaicinājums ikvienam pārvadātājam un šo izaicinājumu ir pieņēmis mūsu holdings Militzer & Münch, kas ir izkopis savu meistarību kravu pārvadājumu jomā līdz ekselencei.

Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.

Militzer & Münch Grupa kopumā nodarbina ap 2 000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 ofisiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magriba valstīs.

Starptautiskie kravu pārvadājumi Šveice – Latvija – Lietuva – Igaunija tiek organizēti katru dienu. Importa kravu paņemšana Šveicē notiek katru dienu, piegādes Latvijā un abās kaimiņvalstīs tiek organizētas divas reizes nedēļā – pirmdienās un ceturtdienās/piektdienās, savukārt eksports – reizi nedēļā. Sazinieties ar Cargomax un saņemsiet labāko transportēšanas piedāvājumu Jums aktuālajai kravai.
Uzņēmums nodrošina arī kravu piegādes citu valstu ietvaros – Jums ir klients, kuram ir aktuāli pārvadājumi no Šveices uz Nīderlandi, no Beļģijas/Rumānijas/Anglijas uz Šveici vai kādā citā virzienā? – Tas viss ir iespējams ar Cargomax profesionāļu palīdzību.

Lai iegūtu detalizētu informāciju par Jums interesējošajiem kravu pārvadājumiem, cenām, piegādes laikiem un piegādes nosacījumiem, sazinieties ar mums telefoniski + 371 67 359 770, ar skype palīdzību (cargomax.info) vai sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv.

#Cargomax
#CargomaxKravuPārvadājumiŠveice #AvioKravuPārvadājumi #KravuPārvadājumiŠveice
#StarptautiskieKravuPārvadājumiŠveiceBaltijasValstis #RegulāriKravuPārvadājumiNoŠveicesUzLatviju
#KravuPārvadājumiŠveiceIgaunija #StarptautiskieKravuPārvadājumiŠveiceLietuva #KravuPārvadājumiIgaunijaŠveice