3 augusts 2017,
 Off

Regulārs, iknedēļas transports savieno Militzer & Münch salikto kravu termināli ar Centrālo Āziju un Kaukāza reģionu. Jaunais serviss holdinga portfelī ļauj uzņēmumam efektīvi reaģēt uz pieaugošo kravu apjomu un vajadzību pēc transporta uz šiem reģioniem. Visvairāk kravu apjoms šajos virzienos pieaug ķīmiskās rūpniecības, mašīnbūves un iekārtu nozarēs, kā arī augstas pievienotās vērtības industrijās.

Militzer & Münch grupa nemītīgi paplašina portfeli attiecībā uz specifiskajiem tirgiem sauszemes kravu pārvadājumos. Centrālā Āzija ar apmēram 65 miljoniem iedzīvotāju un Kaukāzs ar 16 miljoniem pārstāv divas milzīgas ekonomikas ar augošiem tirgiem. Abi reģioni ir svarīgi tirdzniecības partneri Eiropas valstīm un attiecīgi Militzer & Münch spēj rast risinājumus un piedāvāt vajadzīgo transporta kapacitāti šajos transportēšanas virzienos. Katru nedēļu no Vācijas termināļa izbrauc mašīnas, kravu dokumentācija tiek sagatavota atbilstoši muitas noteikumiem un vietējās holdinga struktūrvienības attiecīgi jau nodrošina kravu atmuitošanu un piegādi pie gala saņēmējiem, tādējādi paplašinot piedāvājuma portfeli ar jaunu servisu.

Centrālajā Āzijā un Kaukāzā Militzer & Münch ofisi jau darbojas tādās valstīs kā Gruzija, Azerbaidžāna, Kazahstāna, Kirgizstāna, Tadžikistāna, Turkmenistāna, Uzbekistāna un Mongolija, nodarbinot ap 200 darbinieku. Transports uz šiem reģioniem tiek organizēts pa sauszemi, gaisu un ūdeni, kas ir pamata transportēšanas veids holdinga grupai.

Militzer & Münch Grupa kopumā nodarbina ap 2 000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 ofisiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magribas valstīs.

Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.

Vairāk informācijas par uzņēmuma Cargomax piedāvāto starptautisko kravu pārvadājumu servisu variet iegūt šeit – https://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/

#Cargomax
#CargomaxLV
#CargomaxKravuPārvadājumi
#StarptautiskieKravuPārvadājumiCargomax
#KravasNoEiropasUzLatviju
#StarptautiskieKravuPārvadājumiNoLatvijasUzEiropu
#KravasUzCentrāloĀziju
#StarptautiskieKravuPārvadājumiCentrālāĀzija
#KravuPārvadājumiKaukāzs
#KravuPārvadājumiGruzija
#KravuPārvadājumiAzerbaidžāna
#KravuPārvadājumiKazahstāna
#KravuPārvadājumiKirgizstāna
#KravuPārvadājumiTadžikistāna
#KravuPārvadājumiTurkmenistāna
#KravuPārvadājumiUzbekistāna
#KravuPārvadājumiMongolija
#StarptautiskieKravuPārvadājumiKaukāzs
#StarptautiskieKravuPārvadājumiGruzija
#StarptautiskieKravuPārvadājumiAzerbaidžāna
#StarptautiskieKravuPārvadājumiKazahstāna
#StarptautiskieKravuPārvadājumiKirgizstāna
#StarptautiskieKravuPārvadājumiTadžikistāna
#StarptautiskieKravuPārvadājumiTurkmenistāna
#StarptautiskieKravuPārvadājumiUzbekistāna
#StarptautiskieKravuPārvadājumiMongolija