18 augusts 2017,
 Off

Militzer & Münch veica ražošanas līnijas transportēšanu no Spānijas uz Uzbekistānu autobūves uzņēmumam, lai tas turpmāk Uzbekistānas ražotnē nodrošinātu automašīnu sānu gaismu un lukturu stiklu ražošanu. Projekta ietvaros notika sadarbība starp diviem holdinga ofisiem – Nirnbergas un Taškentas.

2017. gada martā 8 standarta mašīnas un 3 platformas uzsāka 7 000 km garu ceļu no Ziemeļspānijas uz Fergānas ieleju, lai aptuveni 16 dienās veiktu stikla rūdīšanas un izliekšanas krāsns daļu transportēšanu.

Drošības apsvērumu dēļ, Fergānas ielejā tiek ļoti strikti regulēta ārzemju autoplūsma. Par cik Spānijā bija ļoti grūti atrast uzbeku pārvadātāju, uzņēmumam nācās domāt par citu opciju. Abas komandas plānojot maršrutu secināja, ka ir iespējams iebraukt automašīnām ar ārvalstu numuriem, izmantojot caur Kirgizstānas pilsētas Ošas izbraucamo ceļu. Ārzemju automašīnas var izmantot šo ceļu, lai iebrauktu Fergānas ielejā bez pārkraušanās. Transportēšanas process noritēja ļoti veiksmīgi un bez aizķeršanās.

Pēc veiksmīgas šī projekta realizācijas, tikpat veiksmīgi tika aizvadīts vēl viens projekts, tikai šoreiz holdinga kolēģi Baltkrievijā izmantoja šo maršrutu, lai nogādātu savam klientam tekstiliekārtas. Šoreiz 10 automašīnas transportēja tekstiliekārtu daļas no Ziemeļitālijas uz Fergānas ieleju caur Kirgizstānas pilsētu Ošu.

Fergānas ieleja ir blīvi apdzīvota ieleja Vidusāzijā, kas atrodas starp Tien Shan un Alay kalnu grēdām. Pati ieleja atrodas galvenokārt uz uzbeku un daļēji arī uz Tadžikistānas un Kirgizstānas teritorijas. Ielejas garums sasniedz 300 km, platums ap 110 km un iedzīvotāju skaits pārsniedz 10 milj.

Militzer & Münch Grupa kopumā nodarbina ap 2 000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 ofisiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magribas valstīs.
Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.

Starptautiskie kravu pārvadājumi no Eiropas valstīm uz Latviju vai uz kādu citu Eiropas valsti tiek veikti katru dienu. Lai noskaidrotu aktuālās kravas transportēšanas iespējām Eiropas valstu ietvaros – sazinies ar mums rakstiski – info@cargomax.lv, ar skype starpniecību – cargomax.info vai pa telefonu + 371 67359770

Vairāk informācijas par uzņēmuma Cargomax piedāvāto starptautisko kravu pārvadājumu servisu variet iegūt šeit – https://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/