12 februāris 2018,
 Off

Nīderlandes ekonomika ir 6.lielākā ekonomika eirozonā, pie tam Nīderlande ir pasaules līderis augstāko tehnoloģiju, mikro un nanotehnoloģiju izstrādāšanā un izveidošanā, kā arī valsts ieņem pirmo vietu pasaulē ūdens transporta organizācijā, ceturto vietu gaisa organizācijā un devīto vietu dzelzceļa transportā. Vienu no pirmajām vietām pasaulē valsts ieņem arī naftas pārstrādā un ķīmiskās rūpniecības produkcijas ražošanā. Nīderlande ir Eiropas transporta mezgls un valstī atrodas tādas Eiropas lielākās tranzītostas kā: Roterdama (kravu apgrozījums 300 milj. t), Amsterdama (80 milj t), kā arī Dordrehta, Hārlema, Ternēzena, Delfzeila, Vlisingena, upju osta Māstrihta. Valsts ekonomisko attīstību veicina ārvalstu investīcijas, ārējā tirdzniecība un jūras transports un tās svarīgākās rūpniecības nozares ir pārtikas rūpniecība, ķīmiskā rūpniecība, naftas pārstrāde un elektrotehnikas ražošana. Nīderlandes īpatsvars pasaules pārtikas preču eksportā ir milzīgs. Pārtikas rūpniecība dod 1/3 no rūpniecības kopprodukcijas un kopējais eksporta preču noiets Eiropas Savienībā veido 76 %. Iespaidīgi, vai ne? Jo īpaši, ja ņem vērā, ka Nīderlande platības ziņā ir mazāka par Latviju.

Skatoties uz Latvijas un Nīderlandes sadarbību, tad redzam, ka eksporta preču saraksta augšgalā no Latvijas uz Nīderlandi ierindojas koksne un tās izstrādājumi, augu valsts produkti, dzīvnieki un lopkopības produkcija, mašīnas, mehānismi un elektriskās iekārtas, savukārt importētas tiek mašīnas, mehānismi, elektriskās iekārtas, augu valsts produkti, ķīmiskās rūpniecības produkcija un pārtikas rūpniecības produkti.

Uzņēmums Cargomax nodrošina regulāru kravu paņemšanu/piegādi visā Nīderlandes (Holandes) teritorijā. Importa un eksporta kravu pārvadājumu organizēšana norit diendienā, tai skaitā arī ADR jeb bīstamo kravu pārvadājumi tiek organizēti katru nedēļu.

Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.

Militzer & Münch Grupa kopumā nodarbina ap 2 000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 ofisiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magriba valstīs.

Starptautiskie kravu pārvadājumi Nīderlande/Holande – Lietuva – Latvija – Igaunija tiek organizēti katru dienu. Importa kravu paņemšana Nīderlandē notiek katru dienu, piegādes Latvijā un abās kaimiņvalstīs tiek organizētas divas reizes nedēļā – pirmdienās un ceturtdienās/piektdienās, savukārt eksports – reizi nedēļā. Sazinieties ar Cargomax un saņemsiet labāko transportēšanas piedāvājumu Jums aktuālajai kravai.
Uzņēmums nodrošina arī kravu piegādes citu valstu ietvaros – Jums ir klients, kuram ir aktuāli pārvadājumi no Nīderlandes uz Vāciju, Spāniju, Rumāniju vai Beļģiju? Vai no Beļģijas/Rumānijas/Anglijas uz Nīderlandi vai kādā citā virzienā? – Tas viss ir iespējams ar Cargomax profesionāļu palīdzību.

Lai iegūtu detalizētu informāciju par Jums interesējošajiem kravu pārvadājumiem, cenām, piegādes laikiem un piegādes nosacījumiem, sazinieties ar mums telefoniski + 371 67 359 770, ar skype palīdzību (cargomax.info) vai sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv.

#Cargomax
#CargomaxKravuPārvadājumiNīderlande #CargomaxKravuPārvadājumiHolande #AvioKravuPārvadājumi #KravuPārvadājumiNīderlande
#StarptautiskieKravuPārvadājumiNīderlandeBaltijasValstis #RegulāriKravuPārvadājumiNoNīderlandesUzLatviju
#KravuPārvadājumiNīderlandeIgaunija #StarptautiskieKravuPārvadājumiNīderlandeLietuva #KravuPārvadājumiIgaunijaNīderlande #StarptautiskieKravuPārvadājumiHolandeLatvija #KravuPārvadājumiNoHolandesUzLatviju