Kravas no Horvātijas
11 jūnijs 2024,
 Off

Horvātija ir liela Eiropas Savienības valsts, kura atrodas pie Adrijas jūras, un kas tiek uzskatīta par vienu no ekoloģiski tīrākajām valstīm pasaulē.

10% valsts teritorijas ir nacionālie parki, dabas parki un dabas rezervāti. Horvātijā ir astoņi nacionālie parki, vienpadsmit dabas parki un divi dabas rezervāti. Gan valdība, gan arī vietējie iedzīvotāji pieliek lielas pūles, lai saglabātu Horvātijas dabu un valsti zaļu.

Vai zinājāt, ka Nikola Tesla ir dzimis Horvātijā? – Nikola Tesla ir viens no visu laiku nozīmīgākajiem izgudrotājiem un viņš ir dzimis Horvātijas ciematā Smiljana, un savulaik Horvātija bija Austroungārijas impērijas daļa. Zagrebā esošajā Tehniskajā muzejā atrodas arī viņa izgudrojumiem veltītā ekspozīcija, savukārt dzimtajā pilsētā apmeklētāji var apmeklēt piemiņas centru.

Vēl noteikti jāpiemin, ka Zadarā atrodas unikāls mūzikas instruments – pirmās jūras ērģeles, kas rada skaņas, viļņiem atsitoties pret tām. Šo šedevru ir radījis arhitekts Nikola Bašičs 2005. gadā, un kopš tā laika jūras ērģeles piesaista tūristu uzmanību no visas pasaules.

Tāpat nevar nepieminēt to faktu, ka Horvātijas pilsēta Huma ir pasaulē mazākā pilsēta, kas atrodas arī Pasaules Ginesa rekordu grāmatā. Šajā pilsētā dzīvo vien 17 iedzīvotāji.

Ja skatāmies importa un eksporta datus, tad Horvātijas top eksportētāko preču kategorijā ir transportlīdzekļu aprīkojums, iekārtas, tekstilpreces, ķīmiskās vielas, pārtikas produkti un degviela, savukārt importētāko preču kategorijā ir mašīnas, transporta un elektroiekārtas, degviela, smērvielas un pārtikas produkti.

Horvātijas lielākās eksporta partnervalstis ir Itālija, Vācija, Slovēnija, Bosnija un Hercegovina un Austrija, savukārt importā – Vācija, Itālija, Slovēnija, Ungārija un Austrija.

 

 

Cargomax nodrošina regulārus salikto, daļējo un pilno kravu pārvadājumus no Horvātijas uz Latviju, Lietuvu un Igauniju. Uzņēmums saviem klientiem nodrošina kvalitatīvu un uzticamu servisu.
Lai iegūtu detalizētu informāciju par kravu pārvadājumiem Grieķijas virzienā, sazinieties ar mums pa tālruni + 371 67 359 770, ar skype palīdzību (cargomax.info), sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv

Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.
Militzer & Münch Group kopumā nodarbina ap 2000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 ofisiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magriba valstīs.

Lai iegūtu detalizētu informāciju par Jums aktuālajiem kravu pārvadājumiem, sazinieties ar mums pa tālruni + 371 67 359 770, ar skype palīdzību (cargomax.info), sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv