Starptautiskie kravu pārvadājumi no Grieķijas uz Baltijas valstīm
21 maijs 2024,
 Off

Grieķija ir Rietumu civilizācijas šūpulis. Daudziem tā saistās ar demokrātijas, teātra un olimpisko spēļu dzimteni, seno vēsturi, neticamo ēdienu un krāšņajām salu ainavām. Taču ir vēl pāris lietas, ko noteikti jūs nezināt par Grieķiju.

  • 80% Grieķijas teritoriju klāj kalni.
  • Grieķijas teritorija ir ap 6000 salas un tikai 200 no tām ir apdzīvotas.
  • 18 UNESCO kultūras mantojuma objekti.
  • Grieķijas piekrastes līnijas garums ir iespaidīgs – 16 000 kilometru -, un tā ir desmitā garākā piekrastes līnija pasaulē. Turklāt neviena valsts daļa neatrodas tālāk par 137 kilometriem no okeāna.
  • Grieķija ir 5. lielākā olīveļļas ražotāja un 3. lielākā olīvu ražotāja.
  • Atēnas ir vienīgā pilsētā pasaulē, kurā ir visvairāk teātru.
  • Vairāk nekā 4000 tradicionālās dejas.

Runājot par Grieķijas importu un eksportu, statistikas dati ir šādi:

Ja runājam par produktiem, tad siers, galda olīvas, olīveļļa un kokvilna ir galvenie Grieķijas eksporta produkti, kas veido 28,7 % no kopējā produktu eksporta.

Galvenās eksporta valstis – Itālija, Bulgārija, Vācija, Kipra, ASV.

Grieķija galvenokārt importē jēlnaftu (15 % no kopējā importa apjoma), kuģus, laivas un peldošās konstrukcijas (6 %), naftas produktus (6 %), medikamentus (5 %), mehānisko transportu (2 %) un dabasgāzi (2 %).

 

Cargomax nodrošina regulārus salikto, daļējo un pilno kravu pārvadājumus no Grieķijas uz Latviju, Lietuvu un Igauniju. Uzņēmums saviem klientiem nodrošina kvalitatīvu un uzticamu servisu.
Lai iegūtu detalizētu informāciju par kravu pārvadājumiem Grieķijas virzienā, sazinieties ar mums pa tālruni + 371 67 359 770, ar skype palīdzību (cargomax.info), sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv
Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.

Militzer & Münch Group kopumā nodarbina ap 2000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 ofisiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magriba valstīs.