Kravu pārvadājumi no Bulgārijas
16 aprīlis 2024,
 Off

Bulgārija ir ievērojama ar savu ainavu daudzveidību un tā atrodas Dienvidaustrumeiropā. Bulgārijā dzīvo 7 miljoni iedzīvotāju un valsts robežojas ar Turciju, Grieķiju, Ziemeļmaķedoniju, Serbiju un Rumāniju, un tā var lepoties ar slaveniem slēpošanas kūrortiem un jūras piekrasti un tajā izvietajiem kūrortiem, maziem gleznainiem ciematiem un lielām pilsētām ar aizraujošu naktsdzīvi, 13 gadsimtus senu vēsturi un tālredzīgu perspektīvu kā Eiropas Savienības, NATO un Eiropas Padomes dalībvalsts. Bulgārija ir kontrastu vieta, kuru tūristi labprāt dodas iepazīst.

Savukārt ja mēs skatāmies uz ekonomiku, tad galvenie Bulgārijas eksporta galamērķi ir Vācija (~14 %), Rumānija (~10%), Itālija (~8 %), Grieķija (~7 %) un Turcija (~6 %), toties importa sadalījums veidojas šādi: Vācija un Turcija (pa ~11 %), Rumānija (~9 %), Itālijas (~7 %) un Grieķija (~6 %).
Bulgārija ir viena no lielākajām svina, cinka un vara ražotājām Eiropā un tā saražo arī aptuveni desmit procentus no pasaules kopējā hidrauliskās tehnikas apjoma. Galvenās produkcijas klāstā ir arī darbgaldi, kaustiskā soda, kodolenerģija, militārais aprīkojums/munīcija un daudzi cita gatavā produkcija un pusfabrikāti.

Cargomax nodrošina regulārus salikto, daļējo un pilno kravu pārvadājumus no Bulgārijas uz Latviju, Lietuvu un Igauniju. Uzņēmums saviem klientiem nodrošina kvalitatīvu un uzticamu servisu.
Lai iegūtu detalizētu informāciju par kravu pārvadājumiem Bulgārijas virzienā, sazinieties ar mums pa tālruni + 371 67 359 770, ar skype palīdzību (cargomax.info), sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv
Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.

Militzer & Münch Group kopumā nodarbina ap 2000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 ofisiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magriba valstīs.