Kravu pārvadājumi uz Baltkrieviju.
2 aprīlis 2020,
 Off

Kravu pārvadājumi uz Baltkrieviju tiek nodrošināti katru nedēļu. Uzņēmums Cargomax veic regulāras kravu piegādes no Latvijas uz Baltkrieviju 2x nedēļā.
Neatkarīgi no kravas parametriem, klientiem tiek piedāvāti individuāli izstrādāti risinājumi.

Kādas preces galvenokārt tiek eksportētas no Latvijas uz Baltkrieviju?

Galveno eksporta preču sarakstā uz Baltkrieviju ir ķīmiskās rūpniecības un tās saskarnozares produkcija, mašīnas, mehānismi un elektriskās iekārtas, optiskās ierīces un aparāti, pulksteņi, mūzikas instrumenti, pārtikas rūpniecības produkti, tekstilmateriāli un tekstilizstrādājumi un plastmasa un tās izstrādājumi.

Abas valstis aktīvi sadarbojas ekonomikas, pārrobežu, kultūras, izglītības un zinātnes, robežas kontroles un pārvaldības, vides aizsardzības un citās jomās. Īpašu lomu abu valstu starpā ieņem sadarbība ekonomikas jomā un tranzīta sektorā.

 

Neatkarīgi no kravas lieluma Cargomax nodrošina klientiem individuāli izstrādātu risinājumu. Kravu piegādes uz Baltkrieviju tiek veiktas 2x nedēļā.

Lai iegūtu detalizētu informāciju par Jums interesējošajiem kravu pārvadājumiem, cenām, piegādes laikiem un piegādes nosacījumiem, sazinieties ar mums telefoniski + 371 67 359 770, ar skype palīdzību (cargomax.info) vai sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv.
Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.

Militzer & Münch pašreiz kopumā nodarbina ap 2000 darbinieku. Uzņēmums ir pārstāvēts 30 valstīs ar 100 birojiem un struktūrvienībām, kā arī tam ir stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs, kas kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magriba valstīs

Vairāk par uzņēmuma piedāvātajiem pakalpojumiem un aptvertajiem virzieniem variet lasīt šeit:

https://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/sauszemes-kravu-parvadajumi/
https://cargomax.lv/par-mums/

#CargomaxStarptautiskieKravuPārvadājumi
#KravuPārvadājumiUzBaltkrieviju
#StarptautiskieKravuPārvadājumiUzBaltkrieviju
#StarptautiskieKravuPārvadājumiNoLatvijasUzBaltkrieviju
#AvioKravuPārvadājumi
#KravasNoLatvijasUzBaltkrieviju
#KravasUzBaltkrieviju