Krravas no Ungārijas
9 jūlijs 2024,
 Off

Cargomax nodrošina regulārus salikto kravu pārvadājumus no Ungārijas uz Baltijas valstīm.

Interesanti fakti par Ungāriju:

1. Balatona ezers, kas aizņem gandrīz 600 kvadrātkilometru platību, ir lielākais ezers Centrāleiropā (iesaukts par “Ungārijas jūru”).
2. Budapeštā tika uzbūvēta pirmā metro līnija kontinentālajā Eiropā.
3. Ungārija ieņem 8. vietu pasaulē Vasaras Olimpiskajās spēlēs izcīnīto medaļu skaita ziņā.

Kā arī ne mazāk interesants ir fakts, ka Ungārijā vecāki nemaz nevar nosaukt bērnu tādā vārdā, kā iegribas, jo vārda došana bērnam tiek regulēta ar likumu. Vārdus var izvēlēties no iepriekš apstiprināta saraksta, kurā ir iekļauti vairāki tūkstoši vārdi (viens saraksts katram dzimumam). Visas atkāpes no oficiālā saraksta ir jāapstiprina, iesniedzot pieteikumu Ungārijas Zinātņu akadēmijas Lingvistikas pētniecības institūtam. Vārdi tiek apstiprināti tikai tad, ja tie atbilst dažādiem kritērijiem, tostarp tie nav pazemojoši vai pārāk deminutīvi, tos var viegli rakstīt un izrunāt, un tos var atpazīt kā vīriešu vai sieviešu dzimtes vārdus.

Savukārt attiecībā uz importa un eksporta statistikas datiem aina ir šāda:

TOP importa partneri: Vācija, Ķīna, Austrija, Slovākija un Polija.
TOP eksporta partneri: Vācija, Itālija, Rumānija, Slovākija un Austrija.

Eksportētākās preces: mašīnas un transportēšanas iekārtas, patēriņa preces, lauksaimniecības produkti, ķīmiskās vielas, apģērbi, tekstilizstrādājumi, dzelzs un tērauds, kā arī vīns.

 

Cargomax nodrošina regulārus salikto un daļējo kravu pārvadājumus no Ungārijas uz Latviju, Lietuvu un Igauniju. Uzņēmums saviem klientiem nodrošina kvalitatīvu un uzticamu servisu.
Lai iegūtu detalizētu informāciju par kravu pārvadājumiem Anglijas un citu valstu virzienā, sazinieties ar mums pa tālruni + 371 67 359 770, ar skype palīdzību (cargomax.info), sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv

Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.
Militzer & Münch Group kopumā nodarbina ap 2000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 ofisiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magriba valstīs.