Starptautiskie kravu pārvadājumi no Rumānijas uz Latviju un Igauniju.
21 aprīlis 2020,
 Off

Regulāri kravu pārvadājumi no Rumānijas tiek nodrošināti katru nedēļu. Cargomax garantē drošu un uzticamu servisu kravu piegādēm no Rumānijas ar piegādes laiku 5-7 darba dienas no pasūtījuma iesniegšanas brīža.

Interesanti fakti par Rumāniju

Vai zināji, ka šodien tik iecienītās kafijas un kafijas aparātu illy aizsākums ir tieši Rumānijā? Frančesko Illy piedzima 1892.g. Rumānijas pilsētā Timisoara un tieši viņš izgudroja pirmo automātisko kafijas automātu ar tvaika funkciju. Kas vēl ir interesanti? – Rumānijas galvaspilsēta – Bukareste – tiek dēvēta arī par Mazo Parīzi un dažos avotos pat par Balkānu Parīzi. Bukareste ir galvenais politiskais, ekonomiskais un kultūras centrs un arī viens no galvenajiem Austrumeiropas industriālajiem un tranzīta centriem.

Uz kurieni un ko Rumānija eksportē?

Rumānija lielāko daļu preču eksportē uz Eiropas valstīm (ap 85%), neliela daļa no precēm tiek transportēta arī uz Āfriku, Āziju un Ameriku.
Kas ir galvenās eksporta preces? – Eksporta preču saraksta augšgalā ir transportlīdzekļi, iekārtas, minerālais kurināmais, mēbeles, apgaismes ķermeņi, graudaugi. medicīnas aprīkojums, kaučuks, gumijas izstrādājumi, dzelzs un tērauda izstrādājumi.

Kravu pārvadājumi no Rumānijas ar Cargomax

Starptautiskie kravu pārvadājumi no Rumānijas uz Latviju, kā arī Igauniju tiek organizēti regulāri katru nedēļu un Cargomax nodrošina saviem klientiem kvalitatīvu un uzticamu servisu.

 

Vairāk par Cargomax un piedāvātajiem starptautiskajiem kravu pārvadājumiem vari uzzināt šeit: https://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/sauszemes-kravu-parvadajumi/

Lai iegūtu detalizētu informāciju par kravu pārvadājumiem Rumānijas virzienā, sazinieties ar mums pa tālruni + 371 67 359 770, ar skype palīdzību (cargomax.info), sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv vai noformējot on-line pieprasījumu mūsu mājas lapā.
Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.
Militzer & Münch Grupa kopumā nodarbina ap 2 000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 birojiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magriba valstīs.