Starptautiskie kravu pārvadājumi no Itālijas katru nedēļu
19 marts 2020,
 Off

Ņemot vērā aizvien jaunos ierobežojumus smagajam komerctransportam Itālijā, informējam, ka Cargomax turpina nodrošināt pašreizējā situācijā regulāru kravu paņemšanu un piegādi Itālijā ar terminālu starpniecību. Termināli strādā ierastajā režīmā – katru dienu veic kravu paņemšanu Itālijā, kā arī piegādes. Attiecīgi kravu pārvadājumi no Itālijas nav ierobežoti. Vienīgo nobīdi ierastajā piegādes laikā veido garās rindas uz Vācijas-Polijas robežas.

Pašreiz ierobežojumi noteiktos Itālijas reģionos skar to komerctransportu, kam ir citu valstu reģistrācijas numuri – šīs mašīnas noteiktos Itālijas reģionos netiek ielaistas. Tādējādi tikai Itālijas partneri un termināli spēj nodrošināt regulāru kravu plūsmu.

Itālijā ir krava, kuru vēlaties paņemt un saņemt Latvijā nākamnedēļ vai aiznākamnedēļ? Sazinieties ar mums. Cargomax nodrošinās Jūsu kravas transportēšanu no Itālijas uz Latviju.

Starptautiskie kravu pārvadājumi no Itālijas uz Latviju tiek organizēti regulāri katru nedēļu un Cargomax nodrošina saviem klientiem kvalitatīvu un uzticamu servisu.

 

Lai iegūtu detalizētu informāciju par kravu pārvadājumiem Itālijas virzienā, sazinieties ar mums pa tālruni + 371 67 359 770, ar skype palīdzību (cargomax.info), sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv vai noformējot on-line pieprasījumu mūsu mājas lapā.

 

Sekot līdzi Eiropas valstīs notiekošajā saistībā ar ierobežojumiem un transporta kustību, variet šeit =>

https://trans.info/en/coronavirus-in-europe-bans-restrictions-and-health-checks-at-the-borders-up-to-date-traffic-information-interactive-map-176532?utm_campaign=CORONA+EN+%7C+TRANS+INFO+%7C+1703&utm_medium=mailing&utm_source=getresponse&utm_term=Interactive+map+-+Covid19+vs+logistics.+Rules.+Bans.+Docs.+Facts+%5Bdaily+updates%5D

 

Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.
Militzer & Münch Grupa kopumā nodarbina ap 2 000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 ofisiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magriba valstīs.

#CargomaxStarptautiskieKravuPārvadājumi
#KravuPārvadājumiNoItālijas
#StarptautiskieKravuPārvadājumiNoItālijas
#StarptautiskieKravuPārvadājumiNoItālijasUzLatviju
#KravuPārvadājumiNoItālijas
#AvioKravuPārvadājumiItālija
#KravasNoItālijassUzLatviju