15 septembris 2017,
 Off

Militzer & Münch Francijas ofiss vienojas ar Anglijas partneri attīstīt kravu pārvadājumus starp Angliju un galvenajām Magriba valstīm.

M&M Militzer & Münch France – vadošais Francijas pārvadātājs no/uz Magriba valstīm un Anglijas partneris ir vienojušies par biznesa attīstību un kravu pārvadājumu palielināšanu starp Angliju un Maroku, Tunisiju un Alžīriju.

Sākot ar 1.oktobri M&M France nodrošinās sauszemes salikto un pilno kravu pārvadājumus starp Angliju un Maroku un Tunisiju. Alžīrijas galvenais darbības virziens ir eksports un kravu transportēšanu šajā virzienā arī nodrošinās Francijas puse. Pateicoties šim projektam, tiek plānots kravu apjoma pieaugums minēto valstu virzienos, kā arī tā ir iespēja Anglijas partnerim attīstīt un piedāvāt saviem klientiem tiešo servisu uz Maroku. Svarīgs aspekts klientiem – Marokas, Alžīrijas un Tunisijas virzienos Militzer & Munch piedāvā pilno piedāvājuma paketi, kas iekļauj ne tikai kravas transportēšanu, bet arī muitas formalitāšu kārtošanu un kravu uzglabāšanu pagaidu terminālī.

Militzer & Münch France ir holdinga filiāle, kas izveidota 1976. gada 13. septembrī. Pēdējo sešu gadu laikā Francijas ofisa pārdošanas apjomi ir ievērojami pieaugusi un 2016.g. sasniedza 143 milj. Eiro, attiecīgi ir dubultojies arī Francijas filiāļu skaits.

Francijas ofiss nodrošina starptautiskos kravu pārvadājumus Marokas, Tunisijas un Alžīrijas valstu virzienos sadarbībā ar šo valstu filiālēm.

Militzer & Münch Grupa kopumā nodarbina ap 2 000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 ofisiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magriba valstīs.
Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.

Uzņēmuma Cargomax piedāvāto pakalpojumu klāstā ir kravu pārvadājumi no Anglijas  un kravu pārvadājumi uz Angliju. Starptautiskie kravu pārvadājumi no/uz Angliju (Lielbritāniju) tiek organizēti regulāri katru nedēļu, nodrošinot kvalitatīvu un uzticamu servisu saviem klientiem.

Uzzini vairāk par Angliju – https://cargomax.lv/iepazistam-partnervalstis-anglija-lielbritanija/

Uzņēmuma Cargomax piedāvāto pakalpojumu klāstā ir kravu pārvadājumi uz Franciju un kravu pārvadājumi no Francijas. Starptautiskie kravu pārvadājumi Francijas virzienā tiek veikti katru dienu – importa kravām paņemšana un kravu izsūtīšana no Francijas notiek katru dienu, savukārt eksporta mašīna no Rīgas izbrauc reizi nedēļā – piektdienās.

Uzzini vairāk par Franciju – https://cargomax.lv/starptautiskie-kravu-parvadajumi-francija/

Lai iegūtu detalizētu informāciju par kravu pārvadājumiem Anglijas (Lielbritānijas), Francijas, Marokas, Tunisijas, Alžīrijas un citu valstu virzienos, sazinieties ar mums pa tālruni + 371 67 359 770, ar skype palīdzību (cargomax.info) , sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv vai noformējot on-line pieprasījumu mūsu mājas lapā. 

Vairāk informācijas par Cargomax SIA sniegtajiem starptautiskajiem kravu pārvadājumiem un to iespējām variet uzzināt šajā sadaļā – https://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/

#Cargomax

#CargomaxStarptautiskieKravuPārvadājumi

#CargomaxKravuPārvadājumi

#KravuPārvadājumiNoLatvijasUzAngliju

#KravuPārvadājumiNoLatvijasUzFranciju

#StarptautiskieKravuPārvadājumiNoRīgasUzAngliju

#StarptautiskieKravuPārvadājumiNoRīgasUzFranciju

#KravuPārvadājumiNoFrancijasUzLatviju

#KravuPārvadājumiNoAnglijasUzLatviju

#KravuPārvadājumiMaroka

#KravuPārvadājumiTunisija

#KravuPārvadājumiAlžīrija

#StarptautiskieKravuPārvadājumiMaroka

#StarptautiskieKravuPārvadājumiTunisija

#StarptautiskieKravuPārvadājumiAlžīrija