30 maijs 2019,
 Off

Ko darīt situācijās, kad krava pārsniedz standarta izmērus un to nav iespējams transportēt, izmantojot dzelzceļa transportu? Militzer & Münch veica tranformatoru gaisa dzesēšanas sistēmu piegādi no Šanhajas, Ķīnas uz Almati, Kazahstānā, izmantot autotransportu.

Militzer & Münch Ķīnas filiāle vienam no klientiem nodrošina regulāras kravu piegādes pa dzelzceļu no Ķīnas uz Vāciju jau kopš pagājušā gada vasaras. Klients vērsās pie Militzer & Münch arī šī projekta ietvaros, bet šīs kravas gadījumā nācās meklēt citu risinājumu, lai nogādātu kravu, jo nestandarta izmēri un lielais svars 28 300 kg apmērā nebija piemērots dzelzceļa transportam. 2019. gada janvārī Ķīnā stājās spēkā jaunais regulējums attiecībā uz nestandarta kravu pārvadājumiem, izmantojot dzelzceļa transportu. Saistībā ar aizliegumu veikt šādu kravu pārvadājumus pa dzelzceļu, Militzer & Münch filiāles savā starpā sadarbojās, lai atrastu alternatīvu šīs kravas transportēšanai.

 

Pateicoties Militzer & Münch pārstāvniecībai Urumči pilsētā, Ķīnas rietumdaļā, kā arī Krievijas kolēģiem un tehnoloģiskā atbalsta pārstāvjiem, šīs kravas transportēšana ilga tikai 14 dienas.

Šī nestandarta krava tika transportēta izmantojot sauszemes autotransportu (FTL), un to bija nepieciešams pārkraut Kazahstānas pilsētā Khorgas, kas atrodas pie Ķīnas robežas. Iemesls – Ķīnas autotransports nav apstiprināts pārvadājumu veikšanai NVS valstīs.

Viena no priekšrocībām šādu kravu transportēšanai ir Militzer & Münch ofisu atrašanās vietas, jo tās atrodas daudzās valstīs Jaunā Zīda Ceļa tuvumā. Tieši pateicoties šīm stratēģiski svarīgajām atrašanās vietām, ir iespējams nodrošināt nestandarta kravu transportēšanu, izmantojot sauszemes transportu.

Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.

Militzer & Münch Grupa kopumā nodarbina ap 2 000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 ofisiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magriba valstīs.

Lai precizētu interesējošā virziena transporta kustību un iespējamos kravas paņemšanas/piegādes laikus, aicinām sazināties ar mums pa tālruni + 371 67 359 770, ar skype palīdzību (cargomax.info), sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv vai noformējot on-line pieprasījumu mūsu mājas lapā.