Kravu pārvadājumi Eiropā un Balkānos
5 aprīlis 2022,
 Off

M&M Militzer & Münch Serbijas struktūrvienība sniedz autotransporta pakalpojumus (pilnu kravu, pārkraušanas, salikto kravu un temperatūras režīma kravu servisu), muitošanas, noliktavas un loģistikas pakalpojumus, kā arī nodrošina gaisa un jūras kravu pārvadājumus. 

Uzņēmums ir ieguvis lielu uzticību klientu un partneru vidū, pateicoties tā piedāvātajiem ātrajiem, uzticamajiem un efektīvajiem risinājumiem, kā arī optimālai cenas un kvalitātes attiecībai. Uzņēmumā strādā 180 darbinieki, biroja telpu platība ir 3000 m2, savukārt noliktavas, muitošanas un loģistikas pakalpojumu sniegšanai paredzētās telpas ir 11 000 m2 platībā.

Kas ir uzņēmuma galvenās priekšrocības? – Tā ir elastība, ātra pielāgošanās tirgus izmaiņām, kā arī sekošana līdzi jaunākajām tendencēm. Neatņemama veiksmes sastāvdaļa ir vadītāju profesionālā pieredze un ļoti labas zināšanas par tirgu.

M&M Militzer & Münch Serbijas struktūrvienības straujā izaugsmes kursa pamatā ir darbinieku entuziasms, efektīvs darbs un nerimstoša enerģija. Neatsveramas ir pieredzējušo kolēģu prasmes un viņu ieguldījums jaunākajos kolēģos. Uzņēmums piedalās arī duālās izglītības iniciatīvā un nodrošina praktisko iemaņu sniegšanu vidusskolēniem loģistikas nozarē.

M&M Militzer & Münch Serbia jau pirmajos divos darbības gados ir pierādījis sevi kā uzticams un profesionāls partneris. 

Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.

Militzer & Münch Grupa kopumā nodarbina ap 2 000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 ofisiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magriba valstīs.