25 marts 2014,
 Off

Kravu pārvadājumu un loģistikas nozare ir dinamiska un strauji augoša, ko ļoti labi apzināmies kā mēs, tā arī ar mums cieši saistītā Militzer & Münch (M&M) grupa, un, lai spētu konkurēt un attīstīties, M&M grupa divreiz gadā rīko konferences kvalitātes sistēmu ieviešanai un uzraudzīšanai. Šogad ziemas sesijas konference tika rīkota Latvijā, un uzņēmumam Cargomax bija tas gods organizēt konferenci un uzņemt Rīgā kvalitātes uzraudzības nodaļu vadītājus no Vācijas, Šveices, Grieķijas, Marokas, Tunisijas, Apvienotajiem Arābu Emirātiem, Kazahstānas, Tadžikistānas un daudzām daudzām citām valstīm, kas kopā pārstāvēja 3 dažādus kontinentus.

M&M kvalitātes uzraudzības konferences ziemas sesijas ietvaros šoreiz tika pārrunāti esošie, jaunieviešamie un tehnoloģiskā progresa rezultātā likvidējamie kvalitātes uzraudzības procesi, kā arī pilnveidotas ISO procedūras. Tāpat tika pārrunāti svarīgākie nozares jaunumi un rasti individuālie risinājumi reģionālajām problēmām un jautājumiem.

Konference norisinājās 19. un 20. martā, un tās ietvaros mums bija lieliska iespēja iepazīstināt mūsu partnerus arī ar skaisto Latvijas galvaspilsētu Rīgu un Latvijas vēsturi, kultūru, kā arī ar mūsu tradicionālajiem ēdieniem.

M&M vadība saka lielu paldies ne tikai mums, bet arī Latvijas viesmīlībai un sola atgriezties pie mums atkārtoti.