PT. Militzer and Muench Indonesia
30 maijs 2024,
 Off

Militzer & Münch turpina stratēģisko izaugsmi Āzijā un Okeānijā, kļūstot par Indonēzijas starptautiskā loģistikas pakalpojuma sniedzēja akcionāru 2024. gada martā. Uzņēmums sāka darboties ar nosaukumu ”PT. Militzer and Muench Indonesia” 2024. gada 1. maijā.

Pirms pārtapšanas par M&M Indonesia esošais uzņēmums bija saistīts ar labi pazīstamu loģistikas grupu, kas kopš 2005. gada darbojās kā Indonēzijas filiāle. Jaunā struktūrvienība PT. Militzer and Muench Indonesia tagad darbojas ar ļoti mērķtiecīgu komandu, kurā ir 72 pilna laika darbinieki un 20 ārpakalpojumu sniedzēji. Birojs atrodas Džakartā un papildus biroja telpām uzņēmumam ir arī 6000 m2 liela noliktava. Turklāt uzņēmums pārvalda arī operacionālo biroju Džakartas starptautiskajā lidostā (CGK) ar muitas noliktavu (TPS), kā arī filiāles Surabajā un Balikpapanā, Austrumkalimantanā, kas atrodas tuvu topošajai Indonēzijas galvaspilsētai Nusantarai.

“M&M komanda Indonēzijā labi pārzina gan vietējos, gan globālos tirgus un tai ir plaša klientu bāze. Kopš struktūrvienības izveides 2005. gadā komanda ir pastāvīgi uzrādījusi pozitīvu izaugsmi un rezultātus,” uzsver Militzer & Münch reģionālais rīkotājdirektors Āzijā un Tālajos Austrumos. “Integrējot šo komandu, kas ir stingri nostiprinājusies dinamiskajā Indonēzijas tirgū, mēs sagaidām ievērojamu pozitīvu ietekmi uz Militzer & Münch Group darbības rādītājiem.”

PT. Militzer and Muench Indonesia piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, tostarp gaisa un jūras kravu ekspedīcijas, iekšzemes pārvadājumus, noliktavas, projektu loģistiku un muitas starpniecības pakalpojumus. Komanda Indonēzijā specializējas tādās nozarēs kā veselības aprūpe, ķīmiskās vielas, autobūve, aviācija un kosmosa nozare, kā arī kritiski svarīgu sūtījumu pārvadājumu nišā. Lai atbalstītu uzņēmuma globālo darbību, ir izveidota īpaša tirdzniecības attīstības komanda, kurā ir Korejas un Japānas tirgus speciālisti, kā arī tās viens no pamatuzdevumiem ir darbs ar galvenajiem klientiem.

Militzer & Münch koncentrējas uz izaugsmi daudzsološos tirgos. Nesen uzņēmums Āzijas / Tālo Austrumu / Okeānijas reģionā izveidoja valsts struktūrvienību Jaunzēlandē (2022. gadā) un Vjetnamā (2023. gadā). Malaizijā un Šrilankā valstu struktūrvienības jau sen ir bijušas uzņēmuma tīkla daļa. Ķīnas tirgū Militzer & Münch darbojas kopš 1981. gada. Arī Indonēzija piedāvā lielu izaugsmes potenciālu.

Indonēzija ir pazīstama kā tūkstoš salu zeme. Indonēzija ir lielākais arhipelāgs pasaulē, kas sastāv no piecām galvenajām salām un aptuveni 30 mazākiem arhipelāgiem, kopā aptuveni 18 110 salām un saliņām, no kurām aptuveni 6000 ir apdzīvotas. Šajā salu valstī dzīvo vairāk nekā 275 miljoni cilvēku. Tā ir arī augošs ekonomikas dzinējspēks un lielākā ekonomika Dienvidaustrumāzijā, G20 dalībniece, kā arī bagāta ar izejvielām un jaunu, augsti kvalificētu darbaspēku. Tāpēc Indonēzijas struktūrvienība pastāvīgi paplašina savu darbību.

 

Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.
Militzer & Münch Group kopumā nodarbina ap 2000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 ofisiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magriba valstīs.

Lai iegūtu detalizētu informāciju par Jums aktuālajiem kravu pārvadājumiem, sazinieties ar mums pa tālruni + 371 67 359 770, ar skype palīdzību (cargomax.info), sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv