8 februāris 2018,
 Off

Kā esam jau iepriekš minējuši, tad diendienā holdinga ietvaros tiek veikta visdažādāko kravu transportēšana. 2017.g. Tadžikistānas ofiss noslēdza līgumu ar bezalkoholisko dzērienu ražotāju uz vienu gadu. Bezalkoholisko dzērienu ražotāja rūpnīca atrodas Tadžikistānas galvaspilsētā Dušanbe un saražotā produkcija tiek izplatīta pa visu valsti. No rūpnīcas kravas tiek piegādātas vairāk kā 20 klientiem ar 5, 10 un 20 tonnīgajām mašīnām. Lielākā daļa saņēmēju atrodas galvaspilsētas rajonā, kā arī Kjuhand un Khatlon provinču zonās. Daļa no pārvadājumiem tiek organizēti uzreiz pa tiešo no rūpnīcas uz lielveikaliem un degvielas uzpildes stacijām. Dienā Tadžikistānas ofiss vidēji apstrādā un izsūta piecas līdz desmit kravas un jau pirmajā līguma mēnesī transportēto kravu apjoms sasniedza 191 mašīnu. Militzer & Münch Tajikistan ofiss ir ļoti apmierināts ar projekta veiksmīgo realizāciju un jau drīzumā cer palielināt apjomus un nodrošināt piegādes klientam ārpus valsts robežām. Uz doto brīdi notiek projekta izstrāde piegādēm uz Pakistānas pilsētām Lahoru un Pešāvaru, izmantojot tranzītu caur Afganistānu.

Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.

Militzer & Münch Grupa kopumā nodarbina ap 2 000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 ofisiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magriba valstīs.

Lai precizētu interesējošā virziena transporta kustību un iespējamos kravas paņemšanas/piegādes laikus, aicinām sazināties ar mums pa tālruni + 371 67 359 770, ar skype palīdzību (cargomax.info) , sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv vai noformējot on-line pieprasījumu mūsu mājas lapā.
Vairāk informācijas par Cargomax SIA sniegtajiem starptautiskajiem kravu pārvadājumiem un to iespējām variet uzzināt šajā sadaļā –

https://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/

https://cargomax.lv/pakalpojumi/

#Cargomax
#CargomaxKravuPārvadājumi
#StarptautiskieKravuPārvadājumiCargomax
#SauszemesKravuParvadājumi
#AvioKravuPārvadājumi
#JūrasKravuPārvadājumi
#GaisaKravuPārvadājumi
#KravuPārvadājumiEiropaLatvija
#KravuPārvadājumiVācijaLatvija
#KravuPārvadājumiHolandeLatvija
#KravuPārvadājumiBeļģijaLatvija
#KravuPārvadājumiPolijaLatvija
#KravuPārvadājumiŠveiceBaltijasValstis