Kravu pārvadājumi no Tunisijas uz Franciju, Vāciju, un Itāliju
3 februāris 2023,
 Off

Militzer & Münch struktūrvienībai Tunisijā šonedēļ ir svētki – aprit 25 gadi kopš tās aizsākumiem. Šodien M&M Militzer & Münch Tunisia nodarbina aptuveni 100 darbiniekus un uzņēmuma pamatdarbība ir autotransports no un uz Franciju, Itāliju un Vāciju.

 

Militzer & Münch Tunisia galvenā mītne atrodas ostas pilsētā Radesas, tikai dažus kilometrus uz dienvidaustrumiem no galvaspilsētas Tunisas. Papildu filiāles darbojas arī ostas pilsētās Susa un Sfāksā, kā arī Tunisas Kartāgas starptautiskajā lidostā. Gaisa un jūras transports ir neatņemama produktu portfeļa sastāvdaļa, taču vislielākais pieprasījums ir pēc autotransporta. Klienti galvenokārt pārstāv  tekstilrūpniecības, autobūves, izejvielu un apstrādes rūpniecības nozares.

Tunisija ir maza valsts, tāpēc loģistikas pakalpojumu sniedzēju vidū ir liela konkurence. Ikdienas darbā Militzer & Münch Tunisia vairākkārtīgi saskaras ar spēcīgo konkurenci šajā tirgū, taču viens ir skaidrs – tikai no sniegtā pakalpojuma kvalitātes un klāsta ir atkarīgs, vai uzņēmums spēs noturēties tirgū tik sīvas konkurences apstākļos.

Militzer & Münch Tunisijas struktūrvienība ir nostiprinājusi savas pozīcijas šajā sarežģītajā tirgū un turpina savu izaugsmes kursu.