24 oktobris 2019,
 Off

Uzņēmums Militzer & Münch turpina paplašināt savu darbību Balkānos, septembrī nodibinot jaunu filiāli Serbijā. M&M Militzer & Münch Transport & Logistics D.O.O. plāno tuvāko divu gadu laikā attīstīties un kļūt par vadošo transporta pakalpojumu sniedzēju Serbijā. Militzer & Münch patreiz jau piedāvā plašu loģistikas pakalpojumu klāstu Grieķijā, Bulgārijā un Rumānijā un Serbija ir nākamais solis uz pozīciju nostiprināšanu šajā reģionā.

Serbija ir tilts uz Eiropas Savienību, kā arī tai ir ģeostratēģiska nozīme attiecībā uz Jauno Zīda ceļu. Ļoti daudziem Vācijas uzņēmumiem Serbijā ir ražotnes, sadarbības partneri un filiāles, tāpēc investīcijas šajā reģionā ir ļoti svarīgas.
Serbijas uzņēmums piedāvā importa/eksporta sauszemes kravu pārvadājumus, kā arī muitošanu. Tuvākajā nākotnē ir plānots attīstīt arī avio un jūras kravu pārvadājumus, kā arī piedāvāt klientiem noliktavu pakalpojumus, multimodālos pārvadājumus un dažādu projektu realizāciju.

 

 

Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.
Militzer & Münch Grupa kopumā nodarbina ap 2 000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 ofisiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magriba valstīs.
Lai precizētu interesējošā virziena transporta kustību un iespējamos kravas paņemšanas/piegādes laikus, aicinām sazināties ar mums pa tālruni + 371 67 359 770, ar skype palīdzību (cargomax.info), sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv vai noformējot on-line pieprasījumu mūsu mājas lapā.

#Cargomax
#CargomaxStarptautiskieKravuPārvadājumi
#CargomaxKravuPārvadājumi
#CargomaxAvioKravuPārvadājumi
#CargomaxJūrasKravuPārvadājumi
#CargomaxSauszemesKravuPārvadājumi