Starptautiskie kravu pārvadājumi. Vācija - Latvija. Cargomax
19 jūnijs 2018,
 Off

Militzer & Münch grupa ir atvērusi jaunu ofisu Ziemeļreinas-Vestfālenes reģionā, tādējādi paplašinot savu Vācijas tīklu. Transporta un loģistikas pakalpojumu sniedzēja galvenā mītne atrodas Vācijas pilsētā Sprockhövel, netālu no Vupertāles, nodrošinot starptautisko kravu pārvadājumu pakalpojumus Rūras reģiona klientiem.

Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir avio, jūras un sauszemes kravu pārvadājumi, kā arī pašlaik uzmanības centrā ir Balkānu valstis, lai attīstītu kravu pārvadājumus šī reģiona virzienā. Uzņēmums nodrošina pilno pakalpojumu servisu – durvis-durvis piegādes, muitas dokumentu kārtošanu, individuālus risinājumus un nestandarta kravu piegāžu organizēšanu. Jaunais ofiss jau veiksmīgi strādā pie projekta, kas aptver preču piegādes uz Slovēniju, Horvātiju un Bosniju būvmateriālu veikala tīklam. Šajā projektā ir iesaistītas Militzer & Münch filiāles attiecīgajās valstīs.

Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.
Militzer & Münch Grupa kopumā nodarbina ap 2 000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 ofisiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magriba valstīs.

Starptautiskie kravu pārvadājumi Vācija – Lietuva – Latvija – Igaunija tiek organizēti katru dienu. Importa kravu paņemšana Vācijā notiek katru dienu, piegādes Latvijā un abās kaimiņvalstīs tiek organizētas divas reizes nedēļā – pirmdienās un piektdienās, savukārt eksports – reizi nedēļā. Uzņēmums nodrošina arī kravu piegādes citu valstu ietvaros – Jums ir klients, kuram ir aktuāli pārvadājumi no Nīderlandes uz Vāciju, Spāniju, Rumāniju vai Beļģiju? Vai no Beļģijas/Rumānijas/Anglijas uz Vāciju vai kādā citā virzienā? – Tas viss ir iespējams ar Cargomax profesionāļu palīdzību.

Lai precizētu interesējošā virziena transporta kustību un iespējamos kravas paņemšanas/piegādes laikus, aicinām sazināties ar mums pa tālruni + 371 67 359 770, ar skype palīdzību (cargomax.info), sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv vai noformējot on-line pieprasījumu mūsu mājas lapā.

 

Vairāk par Cargomax sniegtajiem pakalpojumiem uzzināsiet šeit:

https://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/juras-kravu-parvadajumi/

https://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/avio-kravu-parvadajumi/

https://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/sauszemes-kravu-parvadajumi/