Cargomax nodrošina regulārus kravu pārvadājumus no Ķīnas.
24 janvāris 2023,
 Off

Militzer & Münch paplašina savu darbību Ķīnā, pieņemot jaunus darbiniekus un atverot jaunas filiāles, kā arī paplašinot piedāvāto pakalpojumu klāstu.

 

Uzņēmums Militzer & Münch šajā reģionā pēdējo gadu laikā ir piedzīvojis strauju izaugsmi, izzinātas nozares un to specifika, klientu vajadzības, savukārt tagad tiek strādāts, lai pielāgotu darbību konkrētā reģiona specifikai. 

Tagad ir atsevišķi izdalīta darbība Ziemeļķīnas reģionā un Dienvidķīnas reģionā. Katram no reģioniem ir savs vadītājs. Izvēlētie vadītāji ir pieredzes bagāti profesionāļi. Par Dienvidķīnas filiāles vadītāju izvēlētais Kārls Gao (Carl Gao) ir līdzšinējais Šanhajas filiāles vadītājs, savukārt par Ziemeļķīnu atbildīgais Džefrijs Guo (Jeffery Guo) loģistikas nozarē strādā jau 20 gadus, no kuriem 10 ir aizvadīti filiāles vadītāja amatā, un tagad viņa pienākums ir paplašināt uzņēmējdarbību attiecīgajā reģionā, kā arī sniegt nepieciešamo atbalstu uzņēmuma struktūrvienībām.

Paplašinot uzņēmējdarbību Ziemeļķīnas reģionā, Militzer & Münch iegūs lielāku ietekmi attiecīgajā reģionā, kas ir viens no elementiem uzņēmuma izaugsmes stratēģijā.

Šogad ir paredzēts pieņemt darbā jaunus darbiniekus Tiaņdzjiņas un Cjindao filiālēs, kas ir stratēģiski svarīgas atrašanās vietas, pie tam Cjiando komanda nesen pārcēlās uz jaunām biroja telpām. Savukārt Džendžou un Čančuņā tika atvērti divi jauni uzņēmuma pakalpojumu pārdošanas biroji.

Arī Šenjanā tika atvērts jauns birojs. Filiāles vadītājs ir Kolons Sun (Colon Sun), kurš ļoti labi pārzina Ķīnas ziemeļaustrumu tirgu. Viņš ir atbildīgs par jaunās filiāles attīstību un vadību. Šenjanas pilsēta ir nozīmīgs transporta mezgls. Tāpēc uzņēmuma pārstāvji ir gandarīti, ka ir iespējams vēl vairāk paplašināt savu klātbūtni tik nozīmīgā vietā un Ziemeļķīnā kopumā, tostarp piesaistot pieredzējušus speciālistus un attiecīgi piedāvājot klientiem augstas kvalitātes pakalpojumus.

Šī gada septembrī ir paredzēts atvērt jaunu filiāli arī Ķīnas centrālajā daļā – Hubei provincē, Uhaņā.

Izaugsmes stratēģija Ķīnā paredz piedāvāt klientiem pilnu transporta un loģistikas pakalpojumu klāstu un veicināt vietējā mēroga tirdzniecību.