Marokas filiāle nodrošina starptautiskos kravu pārvadājumus
16 maijs 2024,
 Off

Militzer & Münch Marokas filiāle jau vairākus gadus pēc kārtas uzrāda augošu dinamiku – ar katru gadu pārvadāto kravu daudzums tikai pieaug.

Jau daudzus gadus Tanžerā esošā filiāle ir Militzer & Münch vārti uz Maroku. Tikai aptuveni 30 kilometru attālumā no Spānijas kontinentālās daļas tā ir stratēģiski svarīga vieta preču plūsmām starp Āfriku un Eiropu.

Militzer & Münch Marokas filiāle, ņemot vērā pieaugoši kravu plūsmu, strādā pie pakāpeniskas loģistikas telpu paplašināšanas – pavisam nesen, 2023. gadā, tika uzbūvēta papildu 2000 kvadrātmetru liela ēka. Kopumā noliktavas platība Tanžerā tika palielināta līdz 5000 kvadrātmetriem, kas palīdzēs apmierināt pieaugošo klientu pieprasījumu un nodrošinās vēl ātrāku sūtījumu apstrādi. Jauno telpu atklāšana un darbības uzsākšana notika 2024. gada janvārī.

Novēlam kolēģiem veiksmīgu turpmāko izaugsmi un daudz jaunu klientu.

 

Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.
Militzer & Münch Group kopumā nodarbina ap 2000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 ofisiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magriba valstīs.