Starptautiskie avio, jūras un dzelzceļa kravu pārvadājumi.
17 februāris 2022,
 Off

Iepriekšējais gads Militzer & Münch Ķīnas struktūrvienībai aizritēja veiksmīgi. Lai vēl vairāk nostiprinātu uzņēmuma klātbūtni Ķīnā un attīstītu uzņēmējdarbību, attiecīgi tiek pieņemts lēmums par uzņēmuma paplašināšanu un biroja atvēršanu valsts dienvidrietumos esošajā Čuncjinas (Chongqing) pilsētā.
Ķīnas tirgum ir ļoti nozīmīga loma Militzer & Münch izaugsmei Āzijas tirgū. Jaunā biroja komanda cieši sadarbojas ar Eiropas struktūrvienībām, lai pilnveidotu un nostiprinātu uzņēmuma pozīcijas Āzijas un Eiropas pārvadājumu segmentā.

Čuncjina (Chongqing) ir Ķīnas dienvidrietumu ekonomikas centrs
Pilsētā ir 32 miljoni iedzīvotāju, un tās platība ir aptuveni tāda pati kā Austrijas teritorija. Pilsēta attīstās un piedzīvo izaugsmi, pateicoties Ķīnas valdības stratēģiskajam lēmumam attīstīt valsts rietumu daļu. Stratēģijas mērķis ir izveidot jaunu ekonomiskās izaugsmes zonu uz rietumiem no piekrastes metropolēm. Šajā saistībā Čuncjinai ir liels potenciāls turpmākai izaugsmei. Šī lielpilsēta jau pašlaik ir ļoti svarīgs dzelzceļa mezgls gar jauno Zīda ceļu, kas ir savienots ar iekšzemē esošajām pilsētām ar atbilstošu infrastruktūru kravas automašīnām, baržām un lidmašīnām. Čuncjina ir arī sākumpunkts Yuxinou-Sino eirovilcienam. Kopš tā darbības uzsākšanas 2012. gadā no šīs pilsētas devušies ceļā jau vairāk nekā 8000 vilcieni. Vilciena maršruts šķērso Ķīnu, Kazahstānu, Krieviju, Baltkrieviju un Poliju, tā galamērķis ir Vācijas pilsēta Duisburga.

Jaunatvērtā filiāle palīdzēs uzlabot Militzer & Münch klātbūtni un darbību Centrālajā un Rietumu Ķīnā. Militzer & Münch Ķīnas struktūrvienības mērķis ir attīstīt vietējo uzņēmējdarbību un sniegt daudzveidīgus un kvalitatīvus pakalpojumus visā reģionā.

 

Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.
Militzer & Münch Grupa kopumā nodarbina ap 2 000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 ofisiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magriba valstīs.

 

Izvēlieties savām vajadzībām piemērotāko starptautisko kravu pārvadājumu veidu!

Vairāk informācijas par uzņēmuma Cargomax piedāvāto starptautisko kravu pārvadājumu servisu variet iegūt šeit – https://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/