Cargomax. Kravu pārvadājumi.
27 augusts 2021,
 Off

Uzņēmums „OMA Group” ir dibināts 1982.gadā, tā darbinieku skaits sasniedz skaitli 200 un galvenais birojs atrodas Ganas galvaspilsētā Akrā. Uzņēmuma biroji atrodas arī Beninā, Burkinafaso, Kotdivuārā, Senegālā un Togo, savukārt Kamerūnā, Mauritānijā, Nigērā un Nigērijā uzņēmumam ir stratēģiskie reģionālie partneri. Uzņēmums ir arī tādu asociāciju kā FIATA, ICS un WACO biedrs. Uzņēmumam ir vairāk nekā 30 gadu pieredze loģistikas jomā, jo īpaši darbā ar kalnrūpniecības, naftas un gāzes, enerģētikas nozares  klientiem, kā arī organizējot tranzīta pakalpojumus kuģu rezerves daļām.

Līdz šim divus gadus OMA Group” veiksmīgi sadarbojās ar „Militzer & Münch France”, savukārt šogad visa „Militzer & Münch Group ir parakstījusi sadarbības līgumu un turpmāk visus kravu pārvadājumus uz Rietumāfriku nodrošinās OMA Group. Sākotnēji kravu pārvadājumi tiks organizēti starp Militzer & Münch Grupas meitasuzņēmumiem Francijā, Turcijā, Polijā un Marokā. 

Lai vēl vairāk nostiprinātu „Militzer & Münch Group” pozīcijas Rietumāfrikā, uzņēmuma Vācijas, Francijas, Šveices, Uzbekistānas, AAE, Marokas, Tunisijas un Turcijas struktūrvienības ir pievienojušās ALNA (Airfreight Logistics Network for Africa) aviopārvadājumu loģistikas tīklam, kas nodrošina gaisa pārvadājumus no un uz Āfrikas kontinentu. Pievienošanās ALNA nodrošina holdingam sadarbību ar drošiem un uzticamiem uzņēmumiem.

No klientu puses pieprasījums un interese par kravu piegādēm uz Rietumāfriku pieaug, un jaunā sadarbība ļaus uzņēmumam attīstīt uzņēmējdarbību Āfrikā, kā arī palielināt pārdošanas apjomus.

Sadarbība ar OMA Group” un dalība ALNA tīklā ir daļa no „Militzer & Münch Group” izaugsmes stratēģijas Āfrikas kontinentā. Uzticami partneri, vietējās zināšanas, kā arī spēcīgs partneru tīkls stiprinās loģistikas pakalpojumu sniedzēja pozīcijas Āfrikas kontinentā un spēs nodrošināt klientiem daudz iespēju.

 

Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.

Militzer & Münch Group kopumā nodarbina ap 2 000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 birojiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magriba valstīs.