12 oktobris 2017,
 Off

Militzer & Münch grupa palielina savu pārsvaru Magriba valstīs, atverot jaunu filiāli Alžīrijā. Ar pašreizējām pārstāvniecībām Marokā, Tunisijā un Alžīrijā Militzer & Münch veido spēcīgu partneru tīklu, kas savieno Eiropas valstis ar Magriba reģionu. Jaunās filiāles atvēršana ir tikai loģisks nākamais biznesa attīstības solis, jo jau ilgu laiku uzņēmums ir bijis speciālists kravu pārvadājumos Ziemeļāfrikas reģionā.

Laika periodā no 2011 līdz 2016, pateicoties ciešai sadarbībai starp visiem Francijas ofisiem attiecībā uz kravu pārvadājumiem Alžīrijas virzienā, konstantam kravu apjoma pieaugumam, kā arī savstarpējai sadarbībai starp uzņēmuma filiālēm Marokā (dibināta 1986) un Tunisijā (1996), tiek nostiprināta uzņēmuma klātbūtne Alžīrijā, atverot jauno Alžīrijas filiāli M&M Militzer & Münch SPA.

Strādājot šajā virzienā, uzņēmums lielu vērību pievērš tirgus specifikai un attiecīgi tiek pielāgots arī uzņēmuma pakalpojuma portfelis. Nepārtraukti mainīgajā tirgū Militzer & Münch piedāvā servisu kas pārsniedz tikai standarta transportēšanu un dokumentu sagatavošanu. Militzer & Münch Magriba piedāvātie risinājumi ietver iknedēļas bīstamo kravu pārvadājumus, iepakošanu un kvalitātes kontroli, marķēšanu, pasūtījumu komplektēšanu un konteineru novietošanu Vitroles loģistikas terminālī ar 17 dokiem.

Alžīrija ir lielākā no Magriba valstīm un tajā dzīvo 41,7 miljoni iedzīvotāju. Alžīrijas Tautas Demokrātiskā Republika ir bagāta ar dabas resursiem – naftas un gāzes eksports veido 60 % no valsts ieņēmumiem. Alžīrijas tirgus ir nelīdzsvarots pret importu, kas veido 85% no preču plūsmas. Pretstatā pārējām Magriba valstīm, Alžīrijā ir neliela delokalizācija. Alžīrijas valdība ir atvērusi valsti eksportam, ieviešot diversifikāciju, lai mazinātu atkarību no naftas un gāzes nozares ar milzīgo cenu kritumu. Valstī ir jāpalielina dzelzsrūdas un fosfātu noguldījumu ieguves apjoms, kā arī rūpnieciskā ražošana. Uz doto brīdi tiek nodrošinātas jaunu rūpniecības klasteru zonu celtniecība, kas ilgtermiņā dos labumu transporta nozarei un līdzsvaros Eiropa-Alžīrija un Alžīrija-Eiropa transporta plūsmu.

 

 

Militzer & Münch Grupa kopumā nodarbina ap 2 000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 ofisiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magriba valstīs.
Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.

Vairāk informācijas par uzņēmuma Cargomax piedāvāto starptautisko kravu pārvadājumu servisu variet iegūt šeit – https://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/

#Cargomax
#CargomaxHandledWithCare
#StarptautiskieKravuPārvadājumi
#KravuPārvadājumi
#JūrasKravuPārvadājumi
#AvioKravuPārvadājumi
#CargomaxStarptautiskieKravuPārvadājumi
#CargomaxKravuPārvadājumi
#CargomaxJūrasKravuPārvadājumi
#CargomaxAvioKravuPārvadājumi