Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.
12 augusts 2021,
 Off

Malaizija ir viena no visstraujāk augošajām valstīm pasaulē, kā arī tās loma kā loģistikas centram kļūst arvien nozīmīgāka. Militzer & Münch, atverot 2021.gadā jaunu filiāli Malaizijā – M&M Militzer & Muench SDN BHD -, paplašina savu darbību Dienvidaustrumāzijā.

Militzer & Münch grupa Malaizijā jau bija pārstāvēta kopš 2019.gada – to pārstāvēja Gopal Krishnan, kurš tagad attiecīgi ieņem arī vadības amatu holdinga izveidotajā filiālē. Jaunais birojs atrodas Subangjaja (Subang Jaya) pilsētā, kas atrodas netālu no Kualalumpuras, kā arī vietā, no kuras ir tiešais savienojums ar valsts galveno ostu un lidostu – Port Klang un KLIA.

 

Uzņēmums Malaizijā vēlas sevi pārstāvēt ar augstākās kvalitātes un pilna servisa pakalpojumiem, kā arī tā darbība koncentrējas uz starptautisko jūras un gaisa pārvadājumu nodrošināšanu.

Militzer & Münch vislielāko potenciālu saskata tieši gaisa un jūras pārvadājumu nozarē, bet kravu pārvadājumu pakalpojumi tiks nodrošināti arī uz kaimiņvalstīm – Singapūru un Taizemi. Atverot jauno biroju Malaizijā, uzņēmums uzsāk darbības paplašināšanu Dienvidaustrumāzijas valstīs.

 

Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.

Militzer & Münch Grupa kopumā nodarbina ap 2 000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 birojiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magriba valstīs.