11 jūlijs 2019,
 Off

Vai ir iespējams nogādāt kravu no Argentīnas uz Poliju, to sašķirot, iepakot un nosūtīt uz citām Eiropas valstīm 3 dienu laikā? Atbilde ir jā. Polijas kolēģi Militzer & Münch Poland 2018.gadā uzsāka melleņu transportēšanu no Argentīnas. Argentīnas mellenes pēc to novākšanas spēj saglabāt savu svaigumu tikai pāris dienas, tāpēc katra kavēšanās transportēšanas procesā var radīt lielus zaudējumus.

Polijas uzņēmums Agro Trade jau gadiem ilgi audzē un eksportē mellenes uz tādām valstīm kā Vācija un Nīderlande. Pieaugošā pieprasījuma dēļ uzņēmums ir sācis importēt mellenes arī no Argentīnas.

Izaicinājumi ogu transportēšanas laikā

Viens no izaicinājumiem svaigu preču transportēšanā ir temperatūras svārstības un tranzīta laiks. Ogas, kas ir pakļautas salam vai pārāk krasām temperatūras svārstībām, var zaudēt savu formu un svaigumu. Lai nodrošinātu produkta kvalitāti transportēšanas laikā, mellenēm ir jāsasniedz tirgotājs un patērētājs pēc iespējas ātrāk pēc to novākšanas. Tamdēļ ir nepieciešamas ātras procedūras, jo īpaši transportam no Argentīnas.
No Dienvidāfrikas mellenes tiek transportētas pa tiešo uz Frankfurtes un Amsterdamas lidostām. Tad tās tiek nosūtītas uz rūpnīcu Polijā, kur mellenes tiek sašķirotas, iepakotas un uzreiz tiek transportētas tālāk Eiropas tirgotājiem. Tranzīta laiks ir tikai divas līdz trīs dienas.
Katram importa sūtījumam Polijas kolēģi kopā ar klientu veido precīzu, pēc iespējas īsāku transportēšanas grafiku. Klientam ir jāiesūta laicīgi nepieciešamie dokumenti un sertifikāti, lai viss noritētu gludi un bez aizkavēšanās. Ikviena sīkākā kļūda var maksāt ļoti dārgi.
Polijas uzņēmums Agro Trade plāno paplašināt eksporta tirgu un sūtīt mellenes uz tādiem tirgiem kā Japāna, Ķīna, Koreja un Apvienotie Arābu Emirāti. Arī šajos virzienos uzņēmumam Militzer & Münch ir ko piedāvāt.

 

Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.
Militzer & Münch Grupa kopumā nodarbina ap 2 000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 ofisiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magriba valstīs.

Lai precizētu interesējošā virziena transporta kustību un iespējamos kravas paņemšanas/piegādes laikus, aicinām sazināties ar mums pa tālruni + 371 67 359 770, ar skype palīdzību (cargomax.info), sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv vai noformējot on-line pieprasījumu mūsu mājas lapā.