Kravu pārvadājumi Eiropā.
14 oktobris 2021,
 Off

Vienpadsmit kravas automašīnas, desmit no tām lielgabarīta, 300 tonnas, pavadošais transports, piecas valstis un īpašas atļaujas – Militzer & Münch Rumānijas un Vācijas komandu kopīgi veikts darbs, lai nodrošinātu  sodas rūpnīcas iekārtu transportēšanu no Rumānijas uz Vāciju.

Sodas pelni ir svarīga daudzu ikdienā lietojamo produktu sastāvdaļa. Tie tiek izmantoti mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu, tekstilizstrādājumu, papīra, pārtikas un daudzu citu produktu ražošanā. Tomēr viens no lielākajiem sodas pelnu izmantotājiem ir stikla rūpniecības uzņēmumi – sodas pelni tiek izmantoti kausēšanas procesā.

Otrs lielākais sodas pelnu ražotājs Eiropā ir uzņēmums „Ciech Group” ar astoņām rūpnīcām Polijā, Vācijā un Rumānijā. 2020. gada nogalē Vācijā esošā uzņēmuma filiāle „Ciech Soda Germany” vērsās pie Militzer & Münch kolēģiem Berlīnē, lai nodrošinātu tā dēvētās karbonizācijas kolonnas transportēšanu no Rumānijas rūpnīcas uz citu rūpnīcu Vācijā.

Tas bija pirmais šī uzņēmuma pasūtījums attiecībā uz kravas transportēšanu. „Ciech Group” vērsās pie Militzer & Münch, ņemot vērā cita rūpniecības uzņēmuma ieteikumu. Militzer & Münch Rumānijas kolēģi vispirms apsekoja rūpnīcu uz vietas, sagatavoja iekraušanas shēmas, tam sekoja rūpnīcas daļu demontāža, iekraušana kravas autotransportā. Iekraušana tika īstenota trijās dienās. Pirmajā dienā tika iekrautas piecas automašīnas, otrajā un trešajā dienā – trīs. Šādas kravas transportēšanai bija nepieciešamas īpašas atļaujas, pavadošais transports, kā arī transportēšanu apgrūtināja tas, ka transports varēja pārvietoties tikai naktīs.

Šis pārvadājums ir labs uzņēmuma Militzer & Münch Rumānijas un Vācijas filiāļu veiksmīgas sadarbības piemērs negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumu jomā. Profesionalitāte, rūpīga projekta izplānošana, pārdomātas transportēšanas detaļas – veiksmes atslēga, īstenojot jebkuru pārvadājumu.

 

Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.

Militzer & Münch Group kopumā nodarbina ap 2 000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 birojiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magriba valstīs.

Vairāk par uzņēmuma Cargomax piedāvātajiem pakalpojumiem iepazīstieties šeit:

Starptautiskie kravu pārvadājumi