Regulāri kravu pārvadājumi pa dzelzceļu virzienā Ķīna - Latvija
13 jūnijs 2019,
 Off

Cargomax piedāvāto pakalpojumu klāstā ir kravu pārvadājumi Ķīna – Latvija pa dzelzceļu. Dzelzceļa risinājums ir labs variants tiem klientiem, kuriem interesē optimālas transportēšanas izmaksas un salīdzinoši labs piegādes laiks kravām no Ķīnas.

Nereti avio piedāvājums ir par dārgu, bet jūras piedāvājums – izmaksu ziņā labs, bet piegādes laiks pārāk ilgs. Attīstoties dzelzceļa infrastruktūrai no Ķīnas uz Eiropu, ir kļuvis plašāks piedāvājumu klāsts, un kravu transportēšanas laiks aizņem vairs tikai apmēram 23 dienas. Attiecīgi Cargomax tagad piedāvā ne tikai avio un jūras kravu pārvadājumus no Ķīnas uz Eiropu, bet arī dzelzceļa kravu pārvadājumus.

Pateicoties jaunā Zīda ceļa infrastruktūras attīstībai, kā arī Militzer & Münch Group filiāļu atrašanās vietai blakus jaunajam Zīda ceļam katrā no valstīm, ir iespējams nodrošināt lielisku servisu rietumu un austrumu virziena dzelzceļa pārvadājumiem.

Militzer & Münch piedāvā ik dienas transportu pilno konteineru kravām rietumu un austrumu virzienos, kā arī bloka vilciena pakalpojumus lielajiem klientiem, projektu sūtījumiem (bloka vilciens – tiešā vilciena īpašais veids – vilciena sastāvā ir tikai tik daudz vagonu, cik ir nepieciešams konkrētajam klientam un vilciens kursē starp diviem pārkraušanas punktiem bez papildus pārkraušanos starpposmos). Militzer & Münch piedāvā arī transportu speciālām iekārtām un nestandarta sūtījumiem (atvērtā tipa konteineri, refrižeratori, pakaramo funkciju nodrošinošs transports) dažādos maršrutos.

 

Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.

Militzer & Münch Grupa kopumā nodarbina ap 2 000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 ofisiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magriba valstīs.

Lai precizētu piedāvātā servisa “Kravu pārvadājumi Ķīna – Latvija pa dzelzceļu” iespējas un izmaksas, kā arī iespējamos kravas paņemšanas/piegādes laikus, aicinām sazināties ar mums pa tālruni + 371 67 359 770, ar skype palīdzību (cargomax.info), sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv vai noformējot on-line pieprasījumu mūsu mājas lapā.

 

Papildus ar Cargomax piedāvātajiem pakalpojumiem variet iepazīties šeit:

Sauszemes kravu pārvadājumi

Avio kravu pārvadājumi

Jūras kravu pārvadājumi

#CargomaxStarptautiskieKravuPārvadājumi

#CargomaxKravuPārvadājumi

#CargomaxĶīnaEiropa

#DzelzceļaKravuPārvadājumi

#KravasNoĶīnasUzEiropu

#KravasNoEiropasUzĶīnu