Kravu pārvadājumi Eiropā un Balkānos
9 jūnijs 2022,
 Off

Gada laikā „EMEX” vairāk nekā divkāršos savu autoparku, papildinot to ar 36 kurjerpasta automašīnām.

„EMEX” ir „Militzer & Münch” kurjerpasta, ekspress piegāžu un paku sūtījumu struktūrvienība, kā arī ekskluzīvs „FedEx” partneris stratēģiski svarīgajā valstī starp Āziju un Eiropu.

 

E-komercija ir viens no straujāk augošajiem sektoriem, un lai apmierinātu augošo pieprasījumu „EMEX” paplašina autoparku.
Sava autoparka paplašināšana nodrošinās klientiem vēl labākus piegādes pakalpojumus, kā arī vēl ātrāku piegādes laiku. Līdz ar to pirmo reizi uzņēmuma vēsturē uzņēmums Kazahstānas teritorijā visus pakalpojumus nodrošinās ar saviem transportlīdzekļiem. Tas palīdzēs palielināt zīmola atpazīstamību un stiprināt transportēšanas tīklu.

 

Gada laikā „EMEX” autoparku papildinās 36 transportlīdzekļi. Puse no transportlīdzekļiem būs ar „EMEX” logo, savukārt pārējie ar „FedEx” logotipu. Daļa no autoparka tiks izvietota Almati, savukārt pārējās 12 Kazahstānas teritorijā esošās uzņēmuma filiāles saņems pa diviem transportlīdzekļiem.

„EMEX” Kazahstāna ir ekskluzīvs „FedEx” partneris un šī partnerība veido 10% no uzņēmuma kopējiem ienākumiem. 2021. gadā „EMEX” izdevās pagarināt ekskluzīvo līgumu uz vairākiem gadiem.

 

Kopumā pēdējos gadus „EMEX” ir piedzīvojis stabilu un uz izaugsmi vērstu attīstību. Pandēmijas ietekmē e-komercijas apjoms ir ievērojami palielinājies. Saskaņā ar Kazahstānas Valsts statistikas biroja datiem 2020. gadā vien interneta veikali Kazahstānā divkāršoja mazumtirdzniecības apjomus privāto klientu segmentā. Pēdējo piecu gadu laikā „EMEX” izdevās palielināt sūtījumu apjomu vairāk nekā 14 reizes. „Militzer & Münch” kurjeru dienests ir palielinājis darbinieku skaitu no 45 līdz 215 darbiniekiem.

Pateicoties stratēģiskiem ieguldījumiem transportēšanas tīklā un sistēmas kvalitātē, „EMEX” līdz šim ir ļoti labi pārvarējis pandēmijas radītos izaicinājumus, kā arī ir spējis piedāvāt klientiem tik būtiski svarīgo piegādes servisu.

Kā nākamo izaugsmes soli uzņēmums plāno attīstīties ārpus Kazahstānas robežām. Uzņēmuma mērķis ir izvērst darbību un nostiprināt zīmolu Vidusāzijas teritorijā.

„EMEX” ir dibināts 2004. gadā.
Galvenais birojs atrodas Almati
Filiāles atrodas šādās Kazahstānas pilsētās: Nur-Sultan, Aktau, Atyrau, Aktobe, Karaganda, Kostanaja, Kyzylorda, Pavlodar, Petropavlovsk, Oskemen, Uralsk, Shymkent.
Aģenti: vēl 15 Kazahstānas pilsētās
Darbinieku skaits: 215
Autoparks: 60 kurjerpiegādes transportlīdzekļi, 5 kravas automašīnas.

Kurjerpasta un ekspress piegāžu serviss Kazahstānā.

Kurjerpasta pārvadājumi Kazahstānā.