20 aprīlis 2017,
 Off

Droši vien pēdējo mēnešu laikā jo īpaši saskarieties ar problēmu nogādāt paredzēto konteinera kravu saviem klientiem Āzijā, kur pat mēnesi uz priekšu jau ir rezervētas vietas uz kuģiem, cenas, liekas, ir sasniegušas kosmiskus apmērus… daudzus tirda jautājums – kāpēc šāda problēma pastāv?

Jūras kravu pārvadājumi un konteineru nozare līdz šim vienmēr ir saskārusies ar sezonāla rakstura problēmām; parasti mēnesis, divi un viss ir iegājis ierastajās sliedēs un cenas arī adekvātas.
Iemesls pašreizējai tirgus situācijai ir Eiropas lielais eksporta daudzums, kas attiecīgi pārsniedz okeāna kuģu kapacitāti. Protams, ir liels prieks par eksporta pieaugumu – notiek ražošana, eksports pārsniedz importu, tiek iegūti jauni klienti, bet….. neviens nav gatavs gaidīt līdz pat diviem mēnešiem un maksāt 2-3x lielāku cenu – tas ir negatīvais faktors esošajai situācijai globālajā tirgū.

Šodien mēs redzam, ka vietas uz kuģiem jau ir rezervētas līdz pat maija beigām!!! Cenas stabili ir 150-200 % augstākas kā ierasts un visnoslogātakais maršruts ir Tālie Austrumi. Pamazām arī Ziemeļamerikas virziens kļūst aizvien noslogotāks – tamdēļ, pārrunās ar saviem klientiem par piegādes termiņiem esiet tālredzīgi un neapsoliet to, ko uz doto brīdi nav iespējams paveikt.

Galvenā problēma ir vietu neesamība uz okeāna kuģiem no Eiropas uz Tālajiem Austrumiem un citiem virzieniem, jo okeāna kuģi iet caur Vidusjūru (Vidusjūras ostas tiek izmantotas kravu pārkraušanai), līdz ar to – pat kravu piegāde līdz šķietami tuvajai Vidusjūrai jau ir problemātiska.

Šobrīd, salīdzinoši viegli ir iespējams izsūtīt kravas uz Āfriku, Dienvidameriku un Karību baseinu.

Noslēdzot līgumu ar jauno klientu vai saskaņojot piegādes grafikus – esiet uzmanīgi, sazinieties lieku reizi ar savu pārvadātāju vai kuģu līniju un noprecizējiet jaunāko informāciju par aktuālo situāciju, lai izvairītos no nepatīkamām situācijām.

 

Sazinieties ar mums

Lai iegūtu detalizētu informāciju par kravu pārvadājumiem ar jūras transportu, cenām, kravas piegādes nosacījumiem un pašreizējiem grafikiem, Jūs varat sazināties ar mums pa tālruni +371 67 359 770 vai ar Skype palīdzību (cargomax.info), sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv vai noformējot on-line pieprasījumu mūsu mājaslapā.

Vairāk par jūras kravu pārvadājumiem lasiet šeit: https://cargomax.lv/pakalpojumi/starptautiskie-kravu-parvadajumi/juras-kravu-parvadajumi/