Cargomax - līderis kravu pārvadājumu nozarē
12 novembris 2021,
 Off

Militzer & Münch Group  turpina izaugsmes stratēģiju un paplašina piedāvāto pakalpojumu klāstu, ietverot jaunu maršrutu Vācija – Kotdivuāra. Kravas no Vācijas uz Kotdivuāru tiek transportētas, izmantojot Militzer & Münch Group  struktūrvienības termināli Marseļā.

Jaunais maršruts ir tapis sadarbojoties Vācijā esošajai Militzer & Münch Group struktūrvienībai „M&M air sea cargo GmbH” ar „Militzer & Münch France”. Jaunizveidotā maršruta ietvaros tiek nodrošinātas iknedēļas piegādes un D2D (durvis-durvis) serviss. Vācijā kravas tiek konsolidētas Militzer & Münch Group centrālajā terminālī, kas atrodas pilsētā Eichenzell. Reizi nedēļā – ceturtdienās – mašīna dodas uz Marseļas termināli. Marseļas terminālī notiek nākamā kravu konsolidācija un nepieciešamās dokumentācijas sagatavošana. Pēc tam ir apmēram 14 dienu tranzīta laiks ar kuģi. Kravas no Vācijas uz Kotdivuāru nonāk apmēram 21 dienas laikā.

 

Ja arī Jums ir aktuāls šis maršruts un vēlaties uzsākt sadarbību ar Kotdivuārā esošiem klientiem vai biznesa partneriem, un Jums interesē transporta piedāvājums, sazinieties ar mums pa tālruni +371 67 359 770, ar Skype palīdzību (cargomax.info), sūtot e-pastu uz info@cargomax.lv vai noformējot on-line pieprasījumu mūsu mājaslapā.

Kravu eksports no Latvijas uz Vāciju tiek nodrošināts regulāri katru nedēļu.

FTL (pilnās kravas) serviss tiek nodrošināts 2x nedēļā – pirmdienās/otrdienās un piektdienās, savukārt salikto kravu eksports notiek 1x nedēļā – piektdienās. Cargomax nodrošina regulārus ģenerālo kravu, kā arī ADR kravu sauszemes pārvadājumus no/uz visām 22 Eiropas valstīm.

 

Cargomax SIA ir Militzer & Münch Grupas struktūrvienība Latvijā, nodrošinot sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumus.
Militzer & Münch Group kopumā nodarbina ap 2 000 darbinieku, ir pārstāvēta 30 valstīs ar 100 ofisiem un struktūrvienībām, kā arī stratēģiskās partnerattiecības daudzās citās valstīs kopumā veido ļoti blīvu tīklu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir sauszemes pārvadājumi, avio un jūras kravu pārvadājumi, dzelzceļa risinājumi un projektu loģistika Eirāzijas Austrumu-Rietumu asī un Ziemeļāfrikā. Holdings darbojas ar blīvu filiāļu tīklu Austrumeiropā, NVS valstīs, Tuvajos un Tālajos Austrumos, kā arī Magriba valstīs.
Vairāk par uzņēmuma Cargomax piedāvātajiem pakalpojumiem iepazīstieties šeit:
Cargomax sociālajos medijos: